Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek műrasztája van/volt,...

Akiknek műrasztája van/volt, hogyan oldotta meg a hajmosást? Mennyi időközönként kell mosni? Lehet 2 naponta ugyanúgy, vagy akkor nem érdemes felrakatni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

én műrasztával hetente mostam hajat, ami nem volt befonva, azt a rész persze gyakrabban...de elmesélem hogy néz ki a dolog...

bevizezed, kb olyan nehéz lesz, hogy leszakad a fejed:D aztán én úgy csináltam, h a sampont elkevertem vízzel, és azt öntöttem a hajamra, különben egy pici pöttyben leszel samponos...a samponosvizes hajamat átdörzsöltem, amíg nem lett habos...aztán öblítés zuhannyal...jól ki kell csavarni a hajad, hogy ne maradjon túl sok víz a tincsekben, majd egy jó nagy törölközőbe csavard be(ebből több is fog kelleni, mert sok vizet beszív a hajad)...úgy számolj, h aznap már sehova ne menj, főleg ilyen hidegben, mert megfázik a fejbőröd.nyáron nem gond, de télen maradj a meleg szobában.Hajszárítóval fölösleges próbálkozni, mert semmit nem ér, csak a hajad megy tönkre...talán másnap reggelre megszárad...ja, és amíg vizes, ne fogd össze, mert ha húzod a vizes tincseket, tőből fog törni a hajad...tapasztalat...

Összefoglelva, a kétnaponta történő hajmosásról mondj le...

2010. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!