Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen időközönként cserélitek...

Milyen időközönként cserélitek tisztára a pizsama alsótokat? Naponta, hetente?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor úgy érzem... kb 1 vagy 2 hetente.
2010. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én általában naponta cserélem, de max. 2 nap, utána már nem jön, hogy felvegyem harmadjára is. Fogalmam nincs mások hogy csinálják. Párom egy boxerben alszik, amit az esti zuhanyzás után felvesz és az van rajta másnap zuhanyzásig. Én nem szeretek bugyiban aludni, de azt sem venném fel másnap újra. Lehet én vagyok ilyen bogaras...

26/L

2010. jan. 25. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vennék fel alá még bugyit akkor én is naponta cserélném. Viszont bugyival pizsialsót csak hetente cserélek. :)
2010. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
énis bugyit hordok alatta, így énis csak hetente cserélem kb. ha mondjuk meleg van, akkor csak egy bugyiban alszom, este fürdésnél veszem fel, és rajtam van másnap fürdésig, ami nem mindig reggel van, attól függ h mikor megyek el otthonról. általában elmenés előtt szoktam fürdeni, és este.
2010. jan. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én bugyiba alszom, szval naponta
2010. jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
négy öt naponta szoktam cserélni. Nyáron bugyiban alszom. Értelemszerűen naponta.
2010. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Körül-belül 5-6 naponta cserélem. (Bugyi mindig van alatta.) Nyáron trikó és bugyi, akkor naponta, és van, hogy a felsőt is, ha nagyon beleizzadok.
2010. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
percenként nagyon izzadok..
2010. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!