Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak, lábizzadás, szagosódá...

Férfiak, lábizzadás, szagosódás ellen mit ajánlatok? nálatok mennyire időközönként fordul elő ez a probléma?

Figyelt kérdés
Eléggé erős lábszag keletkezik napvégén, akinek van vagy volt ilyen esete az ki milyen tanácsot ajánlana? persze a fürdésen kivűl, a lábspray csak ideig jó.. köszönöm a válaszókat. a troll válaszokat ha lehet kíméljük..

2023. máj. 25. 22:19
A kérdező szavazást indított:
Gyakrabban büdös, izzad!
Mindig büdös,izzad!
Ritkán büdös izzad!
Nincsen szaga, nem izzad
5 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt olvastam hogy ez a mycosid hintőpor eléggé hatásos?


előre köszönöm a válaszókat majd..

2023. máj. 25. 22:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg megfelelő talpbetét?
2023. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen sajnos.

Én mindig befujom a cipőmet cipősprayel, lábmosás után és indulás előtt lábhintőport használok, majd lábsprayt. Legalább 2 pár cipőd legyen, hogy tudd naponta váltani. A használt zoknit nem a szennyesbe dobom, hanem egy lavorba amibe mosószeres vizet öntök és abba áztatom.

2023. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyakrabban kell váltani a cipőt meg cipősprayzni és akkor elkerülhető

Pl van 2 ugyanolyan cipőd 2 napig egyiket hordod 2 napig a másikat és akkor lesz ideje szellőzni meg érdemes cipősprayzni is

2023. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az erős szag gombától van.

A leírtakon kívül használni kell legalább pár naponta esténként Canesten vagy Exoderil krémet.

2023. jún. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon jól bevált:

[link]

A csukát is néha befújom fertőtlenítő sprével.

2023. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!