Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás? (Lent kifejtve)

Gyantázás? (Lent kifejtve)

Figyelt kérdés
Hormonális betegségem van, amitől sajnos durván szólva tetőtől talpig szőrös vagyok. Ennek tetejében érzékeny a bőröm. Térdtől lefelé borotválom a lábam. A combom szőrtelenítő krémmel kenem. Intim területen -(elől/hátul) elkezdtem gyantázni. A gondom az, hogy pattanás szerű piros pöttyös lesz a bőröm a combom belsején és intim területen hátul. Ráadásul a szeméremdombon babapopsi simára le tudom szedni a szőrt,de lejjebb egyszerűen nem megy és nem azért mert, nem bírom a fájdalmat. Egyszerűen nem szedi le a gyanta. Ez miért van? A piros pöttyök ellen mit lehet tenni? Itt a nyár és kétségbe vagyok esve.

2023. máj. 28. 09:59
 1/6 anonim válasza:
16%
Nekem tetszik,ha egy nő természetes.
2023. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
A leírásod pont ráillik a feleségemre. Befizettem lézeres szőrtelenítésre, teljesen megoldotta a problémát.
2023. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha nincs pénzed lézeres szőrtelenítésre, próbáld ki a cukorgyantát, legjobb, ha legalább elsőre szalonban csinálják, a Nyugatinál van egy ilyen hely.
2023. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es: Sajnos a lézer az ára miatt nem opció. Pedig az lenne a legjobb. Főleg, hogy sötét a szőrőm. Szabad megkérdezni, hogy mennyi volt a lézeres szőrtelenítés a feleségednek? Ha nem publikus, persze megértem.


3-as: Pont a héten vettem cukorgyantát. Szalonba menni szégyenlek. Viszont ott valóban precízebben megcsinálják biztosan.


Olyan kellemetlen, hogy mindenki másnak tükörsima mindene,nekem pedig már másnap látszik a borosta.

2023. máj. 28. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb 3 éve csináltatta, 250 ezer körül volt hónalj és intim részen.

Első soknak hangzik, de 3 éve nincs gondja a szőrrel, ha kiszámoljuk eddig havi 7000 ft nagyjából.

2023. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös: Köszönöm
2023. máj. 30. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!