Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndörek, miből áll a hajápolá...

Göndörek, miből áll a hajápolási rutinotok?

Figyelt kérdés
2023. máj. 30. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Megmosom,megszárítom és kiegyenesítem.
2023. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 naponta leborotválom a fejem, mert egyébként ki nem állhatom a göndör hajamat. 24/L
2023. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer mosom meg, mert nagyon száraz a fejbőröm, és nem jó neki a sok víz meg hajmosás. Meg nem is kell gyakrabban. Előtte 20 percig áztatom a testemet fejemet Epsom-sós fürdőben. Ennek a kéntartalma felszívódik és nagyon jó a száraz bőrre. Aztán kénes samponnal vagy samponszappannal megmosom, kiöblítem, és Cerical hajpakolással fésülöm ki, mert 10edannyiba kerül, mint bármi más. Megszárítom, közben kicsit fésülöm még, hogy ne annyira szanaszét álljon. Mindig befonva hordom nappal, mert én is utálom, hogy göndör.
2023. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 azért utálod, mert 'frizzy', vagy mert simán csak nem tetszik a göndörség?
2023. jún. 6. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!