Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cellulit elleni görgős elektro...

Cellulit elleni görgős elektromos eszköz valóban ér vmit egy komolyabb narancsbőrnél?

Figyelt kérdés
2023. jún. 4. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem,és nem komolynál sem.
2023. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha valami olcsó gagyi vacak akkor nem. De ez a narancsbőrtől függ. Ha szeretnél tőle megszabadulni akkor menj inkább olyan kozmetikushoz aki foglalkozik testkezeléssel. Többféle eljárással is kezelhető, ő meg tudja mondani melyik való neked (több szempontot is figyelembe kell venni).
2023. jún. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az életben semmiféle kezelés nem fogja elmulasztani. Miután "megdolgozzák", kicsit feldagad a bőr,tömörebb lesz,de fél óra múlva elmúlik a hatása. Az összes masszázs,nyomkodás,elektromos szirszar csalás. Persze közlik,hogy csak akkor működik a kezelés,ha mellé megiszol napi 2 liter vizet és fél órát edzel :D na,akkor tényleg működik,de nem a masszázs miatt.
2023. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezt honnan veszed, egyáltalán nem így működik a kezelés. Ha neked ez a tapasztalatod, akkor lehet rossz szakembernél voltál és/vagy lehet, hogy csak egyszer. Ez egy alkalomtól nem fog elmúlni, se az edzéstől és a vízfogyasztástól. Úgy tűnik rosszul tájékoztattak.
2023. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az edzéstől és vízfogyasztástól elmúlik. Igaz,alapból jó a bőröm,a narancsbőr probléma csak hízáskor jön elő. De mindig visszatornázom,szó szerint. 2 éve lusta voltam cardiozni és sokat is ettem. Elmentem egy szalonba,hátha segít. Hát nagyon nem jött be. A végén inkább a jól bevált időszakos böjt lett.
2023. jún. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!