Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen borotvahabot/gélt...

Milyen borotvahabot/gélt használjak borotválkozáshoz (elektromos borotva), illetve milyen borotválkozás utáni krémet? Mi vált be nektek a legjobban?

Figyelt kérdés

A borotvát úgy választottam, hogy lehessen használni habbal is, ne csak szárazon… Egy Panasonic borotva.


Sajnos régebben azt tapasztaltam, hogy a borotválkozás után vörös foltok jelentkeznek az arcomon és ilyen átlagos boltban vásárolható olcsó krémek nem segítettek, sőt inkább csak irritáltak.


Van valami ami nektek bevált érzékenyebb bőrön?



2023. ápr. 6. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bőrgyógyász írt fel különféle krémet, igazán egyik sem használt.

Ami igen:

Neutorgena Hydro Boost krém + minden használat után fertőtlenítem a borotvát Pure Antibacterial Hand Cleanse géllel. Pár cseppet rákenek, a következő használatig elpárolog.


[link]


[link]

2023. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A neutrogena krémben parfüm van, szintén irritatív. A fertőtlenítés viszont nagyon fontos, de ha megfelelően ápolod a bőrödet, akkor ebben a problémában is tud segíteni pl. a rendszeres hámlasztás, gyulladáscsökkentő termékek, ápoló szerek.
2023. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Neutrogenának tényleg van illata, ezzel együtt ez az egy használt, amit a bőrgyógyász írt fel, egy sem, pontosabban tovább terjedt a piros folt, majd elkezdett hámlani.


Ráadásul a neutrogenát valaki ajánlotta, hogy neki is csak ez használt.

Borotválkozás után a "fertőzött helyekre" egy keveset rákenve.

2023. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!