Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szedjem ki a fekete...

Hogyan szedjem ki a fekete (ami inkább sötétbarna) festéket a hajamból?

Figyelt kérdés
Az eredeti hajam világos/közepbarna. Decemberben ki lett szőkítve, de aztán most március elején levágattam vállig és befesttettem barnára. Majd kb másfél hónap múlva újra lett festve mert ledobta a szőke és kikopott. Egy hónapja pedig feketére festtettem, de szerintem ez inkább sötétbarna. Szeretnék hajfesték eltávolítót kipróbálni, de félek hogy elrontanám. Vagy ha foltos és vöröses lenne akkor többször is meg lehet ismételni a folyamatot? Van lehetőség arra, hogy visszakapjam a decemberben kiszőkített hajamat?
2023. jún. 7. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem semmikeppen se probalkozz ezzel otthon, mert nem lesz jo vege!

Jobban jarsz egy fodrasszal, hozzaertovel, mivel a dobozos fekete hajfestekek levakarasa egy atok, tobb ismerosomnek ez a szin tonkretette a hajat, mert nem fordult szakemberhez, szoval en ezt ajanlom!

2023. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!