Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dove DermaSpa Summer Revived...

Dove DermaSpa Summer Revived önbarnító habról vélemény?

Figyelt kérdés

Az önbarnítós testápoló krémet nagyon szerettem, most készültem újra venni, de láttam hogy már hab állagú is van. Miben tud többet/mást a hab állagú a krémhez képest? Ugyanolyan egyenletesen eloszlatható, hamarabb beszívódik vagy mit tud?

Vagy miért volt szükség a habra, csak összezavartak vele.:D



#önbarnító #hab #dove summer revived
2023. jún. 7. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

A krémet nem próbáltam, a habot viszont igen. A sötétebb verziót vettem meg mert nem vagyok alapból sem hófehérke. Nálam már első használat után látszott az eredmény, második rétegnél pedig már azt mondhatom, hogy tökéletes. A lábfejen és a hajlatoknál kell jobban odafigyelni a felvitelnél, máshol lehetetlen foltosra kenni. A mennyiséget ki kell tapasztalnod mennyit vigyél fel, mert ha túl sok akkor nagyon lassan és nehezen szívódik fel.

Az arcomra is használtam, de ott ugye jobban kopik a sok mosástól és az arcápolóktól. Nekem nem okozott se pattanást, se semmi mást, de persze ez nem azt jelenti, hogy másnak sem fog.

6 alkalomra volt elég teljes testre, átlagos testalkatú vagyok (165 cm, 59 kg).


Szóval én összességében elégedett vagyok vele és mindenképpen újra veszem mert nagyon bevált. Ha esetleg képeken/videókon is érdekel az eredmény elküldhetem a videó linkjét amit készítettem róla. Hátha az jobban meggyőz

2023. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!