Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Önbarnítózott bőrnek árt ha...

Önbarnítózott bőrnek árt ha rászolizok?

Figyelt kérdés
Szoliba azért járok, mert a pattanásaimat helyreteszi, meg mert szeretek. A bőröm viszont annyira világos, hogy ha rendszeresen járok is alig látszik bármi, és most kaptam ajándékba egy önbarnítót amit ki szeretnék próbálni. A bajom viszont az hogy nem tudom, hogy a szoli nem lesz-e károsabb így a bőrömnek.

2023. máj. 23. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
39%
A szoli mindenhogyan káros a bőrnek, a lehető legkárosabb. A pattanásaidon egy sima séta a napon megfelelő fényvédelemmel is segít, de ha ápolod az még inkább. Használd inkább csak az önbarnítót ha barna szeretnél lenni
2023. máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a kiokosítást, de nem ez volt a kérdésem. Tudom, hogy a szoli káros de nem heti 3x 25 percre megyek és azt a heti 8-10 percet amit szolizással töltök megengedem magamnak. Egyébként meg most, hogy jön a nyár ha csak önbarnítóznék úgy leégnék az első nap, hogy attól nagyobb baja lenne a bőrömnek. Az érdekelne egyedül, hogy az, hogy önbarnító van a bőrömön árthat e ha szolizok.
2023. máj. 24. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!