Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csináljátok hogy borotvál...

Hogy csináljátok hogy borotválás után a bikini vonal ne "persegjen ki"?

Figyelt kérdés

Tengerparti nyaralásra megyek és borotválni szoktam, elég csúnya ha piros pöttyös.

Lábamat epillálni szoktam ott is ki szokott pöttyösödni de az kevésbé zavar.

Kinek mi vált be?


2023. jún. 9. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármit csinálok olyan.Sűrű,erős szőröm van,bizonyára ezért. Régebben olyan alsót vettem emiatt,ami olyan rövidnaci jellegű,de már nem érdekel. Nem tetszik mindenkinek,de nekem sem tetszik sok mindenki.Ez van..
2023. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én is nézegettem olyat de mostanában nem is látok ilyen rövidnacis fürdőruhát.

Nekem nem mondanám hogy sűrű szerintem ha megtalálnám a jó krémet amivel utána bekenem nem lenne gond, de nem szoktam semmivel kenni.

2023. jún. 9. 11:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is sokáig borotváltam és semmivel nem lehetett ezt megszűntetni. :( Nemrég áttértem a meleggyantára, itthon csinálom magamnak, azóta megszűnt és sokáig sima, ha elkezd vissza nőni, akkor sem olyan csúnya borostásan mint a borotvától, szóval egy áldás.
2023. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

és mit vettél milyen gyantát?

Illetve mennyire fáj?

2023. jún. 9. 15:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt a szettet vettem: [link]


Csak abban a pillanatban fáj amíg lehúzom, utána egy napig piros a bőr, körömvirágkrémmel kenem (naturland márkájú), és elmúlik. Ez a kis kellemetlenség is jobb mint a borotvával való szenvedés.

2023. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kipattogott a borotvától, végül az IPL gép oldotta meg. Azóta semmi irritáció.
2023. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 köszi a tippet és nem vérzik be pl amikor csinálod?

#6 azok elég drágák, vagy nem?

2023. jún. 9. 18:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vérzik be, előtte lefertőtlenítem a bőrömet, hintőporozom és úgy gyantázom. Régen próbáltam hideggyanta csíkokat, azok nem olyan hatásosak és volt hogy attól bevérzett.
2023. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2023. jún. 9. 20:02
 10/10 anonim ***** válasza:
80 ezer körül lehet venni egy philips lumeát. Oké, nem olcsó de jelentősen megkönnyíti a szőrtelenítést. Fekete szőrre nagyon jó, viszont a barnával és a szőkével nem csinál semmit.
2023. jún. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!