Miért ilyen a hajam?

Figyelt kérdés

Miután megmosom mindig olyan a hajam, hogy százfelé áll, mint valami afro haj de nyílván nekem egyenes. Ha nem mosom pár napig akkor meg zsíros lesz igaz akkor nem olyan a hajam mint egy őrültnek de nem bírom a zsírt.

Azért lehet mert vastag szálú a hajam, és sűrű?

De akkor csak rövid hajam lehet? Mert most elkezdtem növeszteni de annyi baj van vele, úgy nézek ki mint egy őrült és sapkát kell felvennem, hogy lelapítsa...

Ja és férfi vagyok.



2023. jún. 13. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha vastag és sűrű, akkor jobban szétáll, ha rövidebb.

Hosszabban jobban kezelhető.

Használj balzsamot, ami neked jó. Ezt ki kell tapasztalni.

És hajkefével szárítsd ki, hogy rendezettebb legyen.

Vagy hajszárítás után hajvégápoló olajjal kend be a kezed és azzal 'fésüld' át a hajad.

2023. jún. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
A legjobb, ha golyóra leborotválod az egészet, és nem kínlódsz vele tovább. Ennyi.
2023. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Noveszd meg akkor a súly is lehúzza, ha nagyon sörény, akkor vasald ki
2023. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nő vagyok, és kb váll felé ér most a hajam és nagyon furcsán, random hullámos részek vannak benne meg kaotikusan áll pedig egyenesen van levágva xDDD szóval értem a problémádat. én azt szoktam csinálni, hogy beszárítom körkefével, illetve használok rá vagy sea salt sprayt és akkor kicsit játszok ezzel hogy random szétáll meg vadas, vagy hair puttyval lelapítom meg beállítom ahogy nekem tetszik. amikor vállig érőnél hosszabb hajam volt akkor ennyire nem állt furcsán mert a súlya lehúzta. most milyen hajad van egész pontosan?
2023. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!