Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért ilyen népszerű a Strange...

Miért ilyen népszerű a Stranger Things?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem értem hogy miért mindenki csak a Stranger Things-et szereti. Vannak nagyon jó sorozatok még. Vagy akár valami teljesen más. Már amúgy az egész Tiktokom is ezzel van tele. Már komolyan hiányoznak a Charli fanok xD. Mert már amúgy nem Charli, Addison fanok vannak, hanem Millie, Sadie fanok. Én egyébként láttam már az ST-t, és tényleg tök jó de azért nem viszem túlzásba. Mert manapság már csak az lehet pl Harry Potter rajongó akinek mindene IS olyan. De igazából engem csak az érdekelne hogy miért PONT a Stranger Things, mindenki kedvence. Marvel, Anime, Harry Potter stb. Ezeket már mindenki elfelejtette?

#sorozat #film #Stranger Things #miért ilyen népszerű az st
2022. okt. 22. 00:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

"Marvel, Anime, Harry Potter stb. Ezeket már mindenki elfelejtette?"

1. A marvel az egy univerzum, brand és sajnos ezzel is minden tele van. Ruhaboltok, netes reklámok, rendezvények meg stb.

Anime: ez egy műfaj ami népszerűbb mint valaha.

Harry Potter: még mindig működő és népszerű brand, most pl. auchanba lehet kapni pontokra H.P. cuccokat

nem értem miért gondolod, hogy ezeket elfelejtette bárki is.


az meg, hogy miért népszerű a s.t., hát azért mer így alakult. Megszerette egy alapréteg, elkezdték reklámozni aztán megszerette még több ember. Látni nem láttam, de nyilván ezek szerint egyszerű a recept, szinte mindenki által befogadható a story, szerethető szereplőkkel, ügyes történet vezetéssel, látványos képi világgal, jó reklámmal. Ennyi kell ma egy sikeres sorozathoz semmi más.

2022. okt. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Mi az, hogy mindenki csak a Stranger thingset szereti? Ezt így bemagyaráztad magadnak és tényként kezeled?
2022. okt. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát igen mindenki a Stranger Things-et szereti. Ez sajnos az igazság. Úgy csinál a sok St fan mintha megváltaná a világot a Stranger Things.
2022. okt. 23. 12:07
 4/16 A kérdező kommentje:

Marvel, Harry Potter, Anime. Ezeket csak példaként hoztam fel. Tudom, sok HP-s ruha is van a boltokban de hidd el, azokat már nem sokan veszik. Mostmár mindenki Stranger Things-es ruhákat, dolgokat akar. És bármennyit fizetnének érte.


Illetve SZERINTEM a Stranger Things miatt, sok jó film, sorozat AKÁRMI háttérbe szorul.Mondhat bárki bármit, szerintem akkor ROHADTUL túl van hype-olva.

2022. okt. 23. 12:14
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Te egy alternatív univerzumban élsz. Full hülyeségeket beszélsz.


Gondolom azt a 3 embert veszed alapul, akik körülötted vannak és nagyítod ki az egész világra.


SEMMI alapja annak, amit írsz.

A ST is csak egy a sok felkapott cucc közül. Nyugodj meg. :)

2022. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vennék sokan nem rendelnének belőle minden egyes szezonban új kollekciót belőle, és nem fizetnék folyamatosan a licenszet. Rendszeresen követem a fast fashion boltok új kollekcióit és mindig vannak benne hp és marvel cuccok, amik Sold out-ok is lesznek. Ezeknél talán max Nasa cuccok vannak mégtöbb.

Az, hogy a s.t. fel van kapva ezen nem kell kiakadni, mindig lesz valami ami népszerű és tele lesz vele minden. Elmész mellette és kész, nem muszáj megvenni, sem nézni. Eltelik majd egy kis idő aztán abbamarad a kövi évadig.

2022. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Figyelj, én amit írtam azzal nem rád és az ST fanokra voltam kíváncsi. :)


Gondolom St meg Millie fan lehetsz. Na meg persze talán 10 éves. xD (Azok ilyenek)


Látszik hogy nem tudod elviselni hogy én a Stranger Things-el szemben állok.


Megnyugodhat, SEMMI sincs ennyire túl hype-olva mint a Stranger Things. :D

2022. okt. 23. 12:35
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem szóltam hozzá, de most fogok. Előre szólok, hogy hosszú lesz.

Én 24 éves vagyok, nem 10. "Millie fan" sem vagyok, mert szerintem vannak sokkal tehetségesebb színészek a sorozatban. Több korombeli barátom van, akik szeretik a ST-et, de emellett szeretjük a Harry Pottert vagy A Gyűrűk Urát is. Engem személy szerint tökre nem érdekelnek a Marvel filmek, de több ismerősöm szereti őket. Ennek ellenére kicsit sem érzem úgy, hogy tele lenne minden ST-es dolgokkal. Egyszer (!) láttam ST-es pólót, azt hiszem, a New Yorkerben, de sehol máshol nem láttam, hogy az internet világán kívül különösebben népszerű lenne. Ezzel szemben HP-es ruhákat vagy egyéb tárgyakat legalább havonta látok valamelyik hipermarketben vagy egy-egy fast fashion márkánál. Engem egyik sem zavar, mindegyiket szeretem, HP-s ruhát vettem is egy-két éve. ST-eset nem tudtam (mondjuk annyira nem is akartam, mert az az egy póló a New Yorkerben nem igazán tetszett).

Az eredeti kérdésre válaszolva: azért népszerű, mert egy viszonylag jó sorozat, ami különösen megmozgatta azokat, akik az életkoruk miatt tudnak kapcsolódni a nyolcvanas évekhez, és azokat is, akik a gyerekek életkora miatt tudnak kapcsolódni ahhoz, hogy milyen tininek lenni. A trendeket márpedig főként a fiatalok diktálják. Az egész sci-fi/fantasy(/hívjuk bárminek) műfaj pedig egyszerűen népszerű manapság, pontosan ezért működik az összes többi, általad is felsorolt franchise.

Abban egyetértek, hogy a ST-et néhány 14-16 éves elképesztően túlértékeli. De abban nem, hogy népszerűbb lenne pl. a HP-nél vagy a Marvelnél. Van fogalmad róla, milyen bevételt hoznak még a rosszabb Marvel filmek is? Meg szerinted miért van folyton HP akció valamelyik boltban? Mert senki nem veszi a termékeiket? :D Ne vicceljünk már, a ST soha nem volt és valószínűleg már nem is lesz ennyire népszerű.

Az meg, hogy a Tiktokod televan ST-es dolgokkal, egyedül annak köszönhető, hogy folyamatosan ilyen tartalmakat nézel. A Tiktok algoritmusa még egyszerűbb, mint a többi közösségi oldalé: nézel, like-olsz, kommentelsz videók alá, és máris az adott téma célközönsége leszel. Ha nem érdekel, nyomvatartással menj rá a "not interested" opcióra, és máris kevesebb ilyen tartalmat látsz. Érdekes módon én sose látok ST-es Tiktok videókat, mert ezt a közösségi felületet nem erre használom, pedig szeretem a sorozatot. A legtöbb színészt nem követem a közösségi oldalakon, a Netflixen (és néha a Youtube-on vagy Redditen) kívül nem foglalkozok a sorozattal, úgyhogy csak nagyon-nagyon ritkán futok bele ST-es tartalmakba. Ha meg azt nem érted, hogy hogyan működik a közösségi oldalak algoritmusa, akkor nézd meg a The Social Dilemma című dokumentumfilmet, és választ kapsz a kérdéseidre.

2022. okt. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az egyetlen oka, hogy nem látni pólót meg ilyesmit a boltokban az a licensz. A S.t. a Netflix tulajdona akiknek van erre webshopja. Nyilván nem adják el a licenszet fast fashion cégeknek mert akkor az ő webshopjukból senki sem vásárolna. Így minden ebből származó bevétel az övék. Persze vannak néha néha ilyen dolgok a croppnál is voltak de ez amolyan ingyen reklám a Netflixnek ezért mennek bele ritkán. Csak itthon nem annyira divat az Aliexpress és wish en kívüli külföldi rendelés ezért nem látni itthon.
2022. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Te kajak idióta vagy. Nekem írod, hogy tíz éves, amikor xd-ket írsz, az már 2010-ben lejárt. De nem akarok értelmetlen vitákba belemenni, ha egy észszerű magyarázatot sem írsz és azt hiszed igazad van. Nem beszélve arról, hogy a ST nyáron volt igazán felkapott. Már a kutya nem beszél róla a Sárkányos háza és a Gyűrűk ura sorozat árnyékában. De mindegy is, azt hiszel amit akarsz, élj tovább a kis burkodban. Pá
2022. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!