Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Manker vélemények? Ha lehet...

Manker vélemények? Ha lehet véleményed..

Figyelt kérdés

Kinek mennyire vált be? Nekem nem igazán... De ami a hab a tortán:

A csoportjukban egyszer megkérdeztem, hogy másnak is zsirosodik-e a bőre a krémtől, eltűntettek a csoportból.

Azóta a kedves férje csoportjàból is mert kommentben megkérdeztem megszűnt-e vagy engem tiltottak, miután valaki válaszolt, hogy van csoport de tényleg nem vagyok benne,onnan is eltűntem😂.

Ha jó lenne a termékük miért kell minden negatív véleményt azonnal szőnyeg alá söpörni?!


Sajnos ez a nagyon túlàrazott termékek semmivel se jobbak mint az olcsóbb társaik.



#kamu #Manker #kaszàék
2023. jún. 13. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Felesleges ilyen sz@rokra költeni, csupán oda kell figyelni mennyit és mit eszel.
2023. jún. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kerdesedben leirtad a valaszt is. A negativ velemenyt nem fogadjak el, egyböl törlik - korlatozzak. Az oldalaikon minden szep, es jo, eredmenyes.

Egyiküknek sincs se eletmod tanacsado, se börapolassal kapcsolatos vegzettsege.

Csupan jol megy nekik a marketing, ismert a nevük, Influencerek.

A termekeik tularazottak.

Ha fogyni, illetve eletmodot szeretnel valtani nincs szükseg a termekeikre. Figyelj az etkezesre, sok zöldseg, sok viz es egy kis mozgas.

2023. jún. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!