Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet hogy enyhe mimikai...

Hogy lehet hogy enyhe mimikai ránc hialuronos feltöltés után ugyanugy megvan es ugyanolyan?

Figyelt kérdés

Feltöltés után ouffadtabb lett ugyan a fejem tehát én látom hogy tényleg van a bőröm alatt vmi, de amiért mentem a mimikai ránc miatt, ugyanott van ugyanugy.

Az ilyen orr-száj melletti ránc

[link]


Miközben a neten meg ilyen előtte -utána képek vannak

[link]


[link]



#semmi változás
2023. jún. 14. 11:14
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Jav:puffadtabb
2023. jún. 14. 11:14
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Kevés volt a sav.
2023. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Egy adag 2x fél mm.

Ezt mondták.

2023. jún. 14. 11:37
 4/22 A kérdező kommentje:

Mililiter bocsi.

Ez 100 ezer ft

2023. jún. 14. 11:38
 5/22 anonim ***** válasza:
Ugye orvosnál voltál?
2023. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem is végezheti más. Jogellenes is lenne.
2023. jún. 15. 18:10
 7/22 anonim ***** válasza:

Törvény szerint nem végezheti de végzi azért kérdeztem.

Egyébként nekem a képek eléggé szerkesztettnek tűnnek, de ettől függetlenül láttam gyönyörű eredményeket. Vagy ez annak az orvosnak az oldala akinél voltál?

2023. jún. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Mindegyik széoségközpont ilyeneket tesz fel. Aesthetica-ban voltam. Csak az ő oldalukon nem tudok masodoercek alatt tájékodni azt sem tudom hol van a galériájuk mert nincs ilyen menüoontjuk sem, vagy van csak nem tudom hol.

Beirtam a googleba egyszeruen hogy altalaban mindenhol ugy reklamozzák a feltöltest hogy még mély barádált ráncokon is teljesen látványos a kezelés, nekem meg egy bőven enyhe ráncot se javitott ki.


[link]

2023. jún. 16. 08:25
 9/22 A kérdező kommentje:
(Bocsi az elütésekért. O betűk helyett p lett volna)
2023. jún. 16. 08:26
 10/22 anonim ***** válasza:

Akkor viszont lehet máshova kellene menned. Dr. Krisztina Phillips nagyon szépen dolgozik, illetve Pécsen van még egy magánklinika, ahol nagyon szép és látványos eredményeket érnek el (rengeteg videót és képet tesznek fel a közösségi médiára). Vagy kutakodj egy kicsit, keress másik orvost.

Őket egyébként nem kérdezted, hogy miért nem lett látványosabb?

2023. jún. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!