Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet hogy enyhe mimikai...

Hogy lehet hogy enyhe mimikai ránc hialuronos feltöltés után ugyanugy megvan es ugyanolyan?

Figyelt kérdés

Feltöltés után ouffadtabb lett ugyan a fejem tehát én látom hogy tényleg van a bőröm alatt vmi, de amiért mentem a mimikai ránc miatt, ugyanott van ugyanugy.

Az ilyen orr-száj melletti ránc

[link]


Miközben a neten meg ilyen előtte -utána képek vannak

[link]


[link]



#semmi változás
2023. jún. 14. 11:14
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

De kérdeztem azt felelték várjak még 2 hetet, a látvány nem azonnali.

Kérdeztem nem e esetleg több töltés után látható vmi? Azt mondták nem, egy alkalom után minimum fél évig megvan az eredménye.

Letelt a 2 hét, még semmi.

De nincs kedvem újra zaklatni őket.

2023. jún. 16. 11:36
 12/22 anonim ***** válasza:
De keresd meg őket újra, ez nem zaklatás. Nem tudom mit beszéltetek meg előtte, elmondták-e milyen eredményre számíthatsz, mi volt a beleegyező nyilatkozatban amit aláírtál, mert ez alapján lehet tovább gondolkodni. De ha egyáltalán nem látszik semmilyen eredmény, vagy nem olyan mint amire számítottál, az két külön dolog (igen láttam, hogy írtad, hogy szerinted nincs változás). Ha van előtte-utána képed akkor hasonlítsd össze őket, lehet úgy jobban látod az eredményt.
2023. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Ugyanolyan a ránc csak puffadtabb lett a fejem. Teltebb lett az arcom de a ránc az rendíthetetlenül ugyanúgy ugyanott.

Amugy nem ezért mentem hozzájuk el hanem mert szálbehúzást akartam. Mert az oldalukon az állt 40 ezer ft-tól is lehet menni.

Gondoltam akkor 1 alkqlomra 40 majd a további szálak szépen folyamatosan másik hónapban másik 40 ezer es igy tovább.

De ott közölték hogy nincs olyan hogy 1 szálat húznak be. Arcba szálakból kell vagy 40-60 szál(nem emlékszem a számra), az 260 ezer ft.

Na mondom akkor mi a sz.rnak jöttem el nem akarok negyedmilliokat ilyenekre (a szqlbehúzás is csak arra jo hogy a saját kollagént termelést ösztönzi)nem látványos a hatás csak jó ha van. Ezért nem adnék ki 260 at.

Így kérdezték mekkora összegben gondolkodom mondtam 100 alatt.

Ezért ajánlották a hialuront 99.000 Ft:D, lecsípték azt az 1 ezrest belőle :D (de az bőven jobb mint a botox, ez utóbbi idegméreg és arcizmokat bénít csak le, a hialuron meg feltölt).


És megbeszéltük a szálbehúzás majd később egyszer.(még átgondolom)


És ezek után vártam izgatottan a hatást.

Ami meg nem jött el.


Így ezek után a szálbehúzáson erőteljesen elgondolkodom..

2023. jún. 16. 14:43
 14/22 A kérdező kommentje:

Na itt a reklám!

Személyre szabott árakkal várunk, COG szálbehúzás már 40.000 Ft-tól, mono vagy screw szálbehúzás 40.000 Ft/10 db!"


Aztán ott meg azt mondják nincs olyan hogy csak ennyit húznak be!

260 a szalbehúzás kompletten(amit szinté akcióznak most 190-re,azaz kicsit érdekesen nagy az akciós arány..)



[link]

2023. jún. 16. 14:54
 15/22 A kérdező kommentje:

A 40 ezres akción kívül ezt is most nyomják:

"Nyári akció: a mono szálbehúzásra összeállított kedvezményes csomag 60 szálat foglal magában és most 240.000 Ft helyett 190.000 Ft-ért erhető el. "

Ott a linken ez is


De a hialuronos töltés nem ért semmit. Most kísérletezzek a szálbehúzással akkor, mikor az is természetesen emeli a kollagén termelést csak? Azaz elájulni annak a hatásától se tudnék majd, de ezek után hogy a hialuronosnak zero hatása van egy ENYHE ráncra..


Teljesen elbizonytalanodtam.

2023. jún. 16. 14:57
 16/22 anonim ***** válasza:

Kozmetikus vagyok, tudom mi micsoda :) Mindenesetre érdekes, nem tudom mi lehetett a gond nálad, lehet nem jól injektálták az anyagot, vagy nem jó helyre ami eléggé meglepne egy ilyen múltú cégnél.


Kozmetikai kezelésen nem voltál? Mert ott is el lehet érni olyan hatást, mint ezekkel. Vagy kérdezz meg egy másik szakembert akár a szálbehúzásról is.

2023. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Hallottam láttam ilyesmiket is hogy arckrémezgetesekkel masszázzsal is csodák érhetők el meg pláne jó drága krémekkel szérumokkal és azonnali is, de gondolom kozmetikushoz nem ártana rendszeresen járni. Az életembe meg sajnos ez nem fér bele. Az a praktikus nekem (lótó futó mindent intéző káoszos nőnek)hogy műtét/implantátum meg minden drasztikusabb beavatkozás és le van tudva 1 alkalommal fél évre is.

Az arcolasztika lenne a legjobb mert azzal.pl arcizomfelvarrást is csinálnak hogy ne kezdjen lógni, de az meg végképp horibilis nekem.


Meg tényleg tájékozódni kell mindenről innen onnan szedegetem össze az infókat random, mert még ehhez sem ülök nagyon le hogy átnézzem az összes létező módszert és egyenként az elönyöket hátrányokat következményeket vagy kockázatokat aztán még ár/érték arányban is figeljem, meg több céget közoontot is hasonlítgassak egymással es egyáltalán eljussak egy szélesebb körű tájékozottságrol.


Annyi munkám feladatom van igy is hogy a szépséget vagy felszínt csak ugy nézem hogy "azta egy ránc!"hát ne legyen ott. Csináljuk haladjunk oldjuk meg, es ne is làssam. Úgy ahogy átfutottam az infokat időpont es hajrá.

Ki gondolta volna hogy a hialuron nem bír el ennyivel?

2023. jún. 16. 16:40
 18/22 anonim ***** válasza:
Ez már témán kívül: ebbe a rohanó életbe főleg fontos lenne, hogy legyen énidőd, a kozmetika pedig például ilyen. Testileg-lelkileg fel kell töltődni olykor nem csak rohanni megállás nélkül mert az előbb-utóbb megbosszulja magát
2023. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A dinamikus vagy mimikai ráncokat nem hialuronsavval szokták tölteni, hogy látványos legyen. :( Mivel a beszédtől, hunyorgástól alakulnak ki, az arc izmok bénításához botox a megoldás.

Hialuronsavval a dinamikus ráncokat szokták tölteni, ami a vízveszteség, illetve a gravitáció miatt alakul ki.

2023. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

De az is egyfajta "bőremelés" mivel "púpot" képeznek a bőr alá azáltal annak valahogy ki kéne simítódnia. A "púp" az megvan.

En ha enyhén felhúzom a bőröm a halánték felé, kisimul az arcom.

2023. jún. 16. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!