Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lábszag/lábizzadás ellen mit...

Lábszag/lábizzadás ellen mit tudnék tenni?? akinek van vagy volt, miket használ ellene?

Figyelt kérdés

Akinek van, szokott vagy volt e erős, izzadt lábszaga? milyen tanácsokat tudnátok adni, mert eléggé izzadós, erősen lábszagom szokott lenni sokszor, de főleg nyáron nagyon, próbáltam pamutzoknit, lábspray, lábmosás, de csak ideig jó..

kinek mennyire, milyen időközönként szokott lenni nálatok? mik a hatásos amit tanácsolnátok?


Légyszi ha lehet hülye válaszoktól kíméljetek...



2023. jún. 15. 18:53
A kérdező szavazást indított:
Gyakrabban szokott izzadni, büdös lenni.
Nincsen szaga.
Mindig, sűrűn, szokott izzadni, büdös lenni.
Ritkában szokott izzadni, büdös lenni.
8 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Olvastam valahol, hogy a fahéj is hatásos ellene?


Köszönöm a válaszókat...

2023. jún. 15. 18:53
 2/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk Genetikailag is hozzászól, apukámtól örököltem a lábszagát...
2023. jún. 15. 18:56
 3/12 anonim válasza:
64%

szia

Lány vagy?

2023. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
63%
Miért nem mész el szakemberhez (=orvos), aki talán valamivel (nem sokkal, de egy icicpicit talán) jobban ért ahhoz, hogy mit lehet ez ellen tenni (mert ugyebár fejfájásra se mindenkinek ugyanaz a megoldás), mint egy mezei ismeretlen, névtelen akárki.
2023. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Több cipőm van, kb naponta cserélem, a többit hagyom szellőztetni.
2023. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3# Azt elfelejtettem oda írni hogy férfi vagyok, és lúdtalpam és nagy lábfejem is van... ez is hozzá tartozik.
2023. jún. 15. 18:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Chinofungin spray nekem bevált. Egy-két hétig használtam, cipőt váltottam azóta semmi probléma.
2023. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyáron nem hordok zárt cipőt pont azért mert izzadna benne a lábam, így viszont tök kellemes és nem izzad.
2023. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztos Te is tudod, de amire az van írva, hogy pamut, a címkét alaposan megnézve kiderül, hogy csak 95 százalékban az. A 100 százalékosat kell választani. Nekem ez bevált.
2023. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

9. Ja, a pamut az valóban nagyon jó, mert magába szívja az izzadságot ahelyett, hogy hagyná elpárologni...

Mindenki tudja, hogy a sportolók is állandóan pamut cuccokat hordanak szintetikus helyett, mert imádnak a saját izzadtságukban tocsogni.

2023. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!