Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Illik fodrásznál borravalót adni?

Illik fodrásznál borravalót adni?

Figyelt kérdés
Ma voltam fodrásznál, 2090 Ft volt mosassal, és vártam a visszajáró, de nem volt olyan kedves a nő.

2023. jún. 16. 21:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha lenne egy hely, ahová szívesen megyek, rendben van a fejem, akkor nem szőröznék filléreken. Mivel nincs, ezért én is keresem a kifogásokat. Kérdező, ez a Te titkod is: nem vagy elégedett, nincs állandó helyed, vagy nem érzed annak.
2023. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

Én szoktam, ha elégedett vagyok a munkájával. A kozmetikusomnak is szoktam, és amíg jártam körmöshöz, neki is.

Szerintem, ha elégedett vagy azzal amit csinált, akkor igen, ha nem tetszik a végerdemény, akkor ne adj.

2023. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 NTBS ***** válasza:
12%

Igen, illik.

Szerinted miért 90 a vége?

2023. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%

Nem mondtál semmit miután oda adtad a pénzt, ami félreérthető volt? Mondjuk, hogy "köszönöm" vagy akármi hasonlót.

Mert olyankor nem adnak vissza.

Én pincér vagyok de sokszor csőbe húznak így, hogy mondják, hogy "köszönöm" és akkor megköszönöm én is és elmegyek aztán utána meg jönnek azzal, hogy dehát a visszajáró.

Máskor meg vissza adok és akkor meg mondják, hogy "Ne add vissza, mondtam hogy nem kell!!!"

Ha nem mondtál semmit akkor meg köteles lett volna visszaadni neki ebben az esetben nem értem miből gondolta, hogy borravaló.

Igen egyébként én szoktam a fodrásznál is adni.

2023. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
9. Miért is? Mert káryával vagy utalással fizet, azért birka ??
2023. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!