Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lesz szinte koromfekete...

Miért lesz szinte koromfekete a hajam, amikor 6-os számú sötétszőke festékkel festem be?

Figyelt kérdés

Alapjáraton közép- vilagos barna hajam van, es csak az osz szalak elfedese miatt festem, ezert is valasztottam egy arnyalattal vilagosabbat, nem viccelek szinte eben fekete lett a hajam….

Ez egyaltalan hogy lehetseges?

Amugy a Palette natural (ammoniamentes) 6-0-os szamu festekevel festettem..


2023. jún. 18. 06:23
 1/8 A kérdező kommentje:
2023. jún. 18. 06:24
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rajta van, hogy milyen hajszínt hogyan fog be. Minél sötétebb az alap (adott) hajszín, annál sötétebb lesz festés után. Plusz dobozos festéktől ne várj csodát...
2023. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A dobozos drogériás festékek hajlamosabbak sötétebbnek lenni, mint kéne. Minél többször kened, annál sötétebb lesz.


Ha most van először és frissen festve akkor is sötétebb a szín. Néhányszor megmosod és valamennyire fog kopni.

2023. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A palette-nek a festékei ilyenek. Nemszabad olyan árnyalatot venni ami úgy kezdődik, hogy sötét mert fekete lesz. A többi drogériás is ilyen/hasonló sajnos. Legközelebb a világosbarnát vagy a középszőkét válaszd és ne hagyd fent 15-20 percnél tovább.
2023. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

“Nemszabad olyan árnyalatot venni ami úgy kezdődik, hogy sötét mert fekete lesz. A többi drogériás is ilyen/hasonló sajnos. Legközelebb a világosbarnát vagy a középszőkét válaszd és ne hagyd fent 15-20 percnél tovább.”


Tehát ha a sotetszoke sotetebb lesz mint a vilagos barna?megmondom oszinten ebbe meg bele sem gondoltam, hiszen a kepen a vilagosbarna sokkal sotetebb arnyalatunak tunt! De koszi az otletet! Altalaban 40 percig hagyom fent, tudom hogy ez orulten sok ido, de ilyen gyongyhazfenyu szuper vilagito hofeher hajszalaim vannak, es eddig az volt a tapasztalatom, hogy ha nem hagyom fent eleg ideig, azok nem lesznek befogva:( es pont az lenne a lenyeg :( az alapszinemen nem is valtoztatnek, csak a nyavalyas osz hajszalakat akarom eltuntetni:(

2023. jún. 19. 07:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ősz hajszálakat a bolti (főleg szőkés árnyalatú festékek) nem fognak be. Jobb lenne fodrászkellékesnél vásárolni, ott legalább segíteni is tudnak a kiválasztásban és nem is teszi ennyire tönkre a hajadat, mint a bolti
2023. jún. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fakulni fog a szín, ne aggódj, nekem is mindig sötétebb lett festés után. Válassz eggyel világosabbat. Nekem mondjuk 7-8-as volt még jó, tetettem bele csíkokat, úgy világosabb hatása lett és nem látszott az ősz sem annyira.

7-es árnyalatot próbáld meg.

2023. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 Igen, elég vicces de így van sajnos :D Az, hogy szőke csak az árnyalatot jelöli nem a színmélységet. A világos szőke festékek szívják hajat, a sötétebbek meg szürkés/sötét árnyalatúak. Ki fog majd kopni ne aggódj, de majd következőnek inkább egy világosabb bronz színt válassz, az az őszt is jobban kiüti.
2023. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!