Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápolót ajánlotok...

Milyen hajápolót ajánlotok szőkített hajra?

Figyelt kérdés

Ha többet milyeneket és milyen sorrendben?

Van nekem is egy csomó minden kallos, panten, elseve,gliss kur temrékek, hajvégápolók,balzsamok, hajpakolások, kondícionálók csak hogy van e még valami ami segíthet.

A hajam rövid kissé száraz a vége a sokminden ellenére amit felsoroltam.



2023. jún. 20. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Én amikor tönkre volt menve a hajam ezeket használtam

Mosás előtti pakolás: olaplex 3

Sampon: itt igazából barmilyen jó, ez a fejbortol függ. Én a géles samponokat szeretem(uriage ds, Balea med stb, most pro longer samponom is van).

Pakolás: a lényeg, hogy proteines legyen.

Balzsam/kondicionáló: én hidratálósat szoktam venni, ilyem most pl a balea aqua hialuron balzsam.

Leave-in: olaplex 6, de ha elfogy, akkor pro longer 10 az 1-ben következik.

Ez után szárítás. És a hajolaj mehet szárítás után vagy előtt is.


Nem kell halmozni, használd amik vannak és ha elfogy, akkor vegyél újat. A pakolás és a leave-in legyen professzionális, a többi maradhat drogériás.

2023. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!