Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Működik a lézeres szakáll...

Működik a lézeres szakáll eltávolítás úgy, hogy eltünteti a szakáll szálait véglegesen, amik növekednek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem tudom mennyire érthető a kérdés, az a lényeg, hogy meg szeretnék szabadulni a szakállamtól, ami növekedésben van, mert egyszerűen szúr, kényelmetlen érzés. 4 napig bírtam, azt se tudom, hogyan, de utána le borotváltam, mert már nem bírtam ki. Egyszerűen annyira idegesítő, hogy eltereli a figyelmemet, és egyszerűen nehéz miatta kényelembe helyeznem magam. Olvastam azt is, hogy valakinek 1-2 hét is lehet, na azt főleg nem bírnám ki. Minden nap borotválkozok, lehet nem túl jó, de ilyen szinten zavar. Apám mondta, hogy anyumnak a hónaljszőrét próbálták eltüntetni, de idő után vissza nőtt. Tudom, hogy ez több hónapos kezelés, nem tudom valakinek be vált-e vagy nem, de én még a szakáll olajat is próbáltam, ez se nagyon segített, ha a lézeres kezelés nem működik, akkor kénytelen vagyok minden nap borotválkozni ugyanúgy.


20 F



2023. jún. 26. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!