Van bármi értelme a cellulit masszírozó készülékeknek?
Megpillantotta egyet a Lidl-ben, és elgondolkoztam rajta. Tisztában vagyok vele, hogy a víz bevitelt és a mozgást nem helyettesíti de azért némileg hozzájárul valóban a narancsbőr eltávolításhoz?
Vagy csak jó masszírozó készülék legalább?




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Az alábbi 2 képen látszik a problémám. Sajnos 27 évesen nagyon zavar hogy kellemetlen felvenni rövidnadrágot. Kinek mi vált be erre a problémára? Az egy dolog hogy csúnya a bőr de az a “táska” borzasztó hogy pont ott van zsír, pedig nem vagyok kövér 67kg vagyok 168...
Mit ajánlanátok cellulitiszre?
Nagyon gusztustalannak látom magam a tükörben, lóg mindenem, pedig nem sokat híztam. Kb 10 kg felesleg volt rajtam szülés után, abból a fele le ment. Viszont brutál plötty az egész hasam, karom, melleim mint a kutya füle úgy lógnak. Szedek kollagént, de kb mint...
Sok szép vékony lányon is van..ez mennyire fekete pont?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




