Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A vákuumos cellulitkezelő gép...

A vákuumos cellulitkezelő gép bevált valakinek, vagy csak humbug?

Figyelt kérdés
Mit ajánlanátok cellulitiszre?

2023. jún. 6. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nemrég volt már erről egy kérdés, nem te írtad ki azt is? A géptől függ egyébként, de amik bárki számára elérhetőek sose lesznek olyan hatékonyak, mint amik professzionális felhasználásra készülnek (ezek ára általában 6 számjegyű).


Inkább menj el olyan kozmetikushoz, aki foglalkozik testkezeléssel és megmondja milyen kezelés lenne jó neked, illetve, hogy mennyi idő alatt milyen eredmény érhető el. De ezt már néhány hónapja érdemes lett volna elkezdeni, még a rövidnadrágos, szoknyás időszak előtt, mert sok esetben előfordulhatnak kék-zöld foltok, mint mikor nekimész valaminek, főleg, ha hajlamos vagy rá.

2023. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem lattam masik ilyen kerdest, es hiaba keresem, mert erdekelnenekba valaszok. Azert kerdeztem, mert a facebiok feldobalja nekem hirdetesbe,de nem merem megvenni egyelore.



Nem hordok se szoknyat se rovidnadragot mert tulsulyos vagyok, szoval ez nem befolyasolo tenyezo.

2023. jún. 8. 06:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor igazából megválaszoltam amire kíváncsi voltál
2023. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!