Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon izzadom mit tegyek?

Nagyon izzadom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, már baba korom óta izzadom eléggé erősen most, hogy itt a nyár sokkal rosszabb kb semmi sem használt nekem, tudnátok valamit ajánlani?

19L



2023. jún. 30. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Orvos?
2023. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben az izzadás csak bizonyos testtájakon jelentkezik abnormális mértékben, akkor helyi botox injekcióval időlegesen lehet azt mérsékelni.
2023. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Általában az arcom a tenyerem a hónaljam nagyon izzad ez a 3 ami nagyon zavaró :C, orvosnál még nem voltam vele.
2023. jún. 30. 21:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, teljesen megértelek. Én 31 éves vagyok, nekem is gyerekkorom óta ez van, főleg tenyér és hónaljnál. Én voltam vele orvosoknál, elsődleges (primer) hiperhidrózisom van, nálam ez biztos. Ez azt jelenti, hogy nem vmi betegség okozza, hanem túlműködnek a verejtékmirigyek már gyerekkortól kezdve, és általában ez örökletes. Sokan ezzel nincsenek tisztában, és egyből orvoshoz küldözgetik az embert, hogy biztos beteg.

Őszintén szólva, én sem találtam soha hosszú távon műkődő megoldást rá, én már beletörődtem, hogy ilyen vagyok. Mostanában ezt nézegettem:

[link]

Csak ártani se szeretnék magamnak. Másrészt hallottam már olyanról, hogy valaki megműttette magát, és el is múlt neki azon a helyen. Csak helyette máshol kezdett el izzadni! Ami ki akar jönni, ígyis-úgyis ki fog vhol.

2023. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 hosszúhajú ***** válasza:
100%

igen, van egy ilyen betegség. de csak doki tudja megmondani hogy valóban nálad is ez van e. nekem is volt tiniként izzadós problémám de egy solutio antisudorica oldatot vattára kenve megoldódott. vigyázz, ha túl sokat teszel rosszul sül el...

[link]

2023. júl. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Solutio antisudoricát én is használtam. Párszor használtam csak, mégis utána kb 1 évig tele lettem hónalj és nyak tájékon ilyen hatalmas duzzanatokkal, mivel a benne lévő alumínium nagyon kártékony, mint nehézfém csak lerakódik és eltömíti a pórusokat, ezért valóban hatékony, de attól még akinek hiperhidrózisa van, annak akkor is termeli a verejtékmirigy az izzadást, ami vagy máshol próbál kijönni, vagy az lehet, mint nálam, hogy összetorlódik helyeken, göböket okozva. Ez meg rákkeltő is lehet úgy. Tehát ez csak annak igazán jó, akinek alkalmi a probléma, mint neked 5-ös tiniként, mert akkor hormonok miatt lehet ilyen. De a hiperhidrózisosok mindig azok lesznek sajna. Max mérsékelni lehet.
2023. júl. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Babakorod óta ez a probléma, de a szüleidnek nem jutott eszébe, hogy orvoshoz vigyenek?
2023. júl. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hosszúhajú ***** válasza:
100%
6. hu nem is tudtam hogy ilyen durva lehet, nekem remek volt. és kiderült hogy pszichés alapon volt, nem hormon, van is szép mentális kórtörténetem ami alátámasztja...
2023. júl. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Egészséges vitamindús étkezés
2023. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!