Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S. mit csináljak a...

S. O. S. mit csináljak a pattanásaimmal a homlokomon?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, tinédzserként nem voltak ilyen problémáim, mostanában viszont egyre gyakrabban..nagyon kipattog a homlokom és nem valami szép:( nem tudom mi lehet az oka..vkinek hasonló tapasztalatai??
2011. máj. 2. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél Aknesol ecsetelőt a dm-ben, az nagyon jó. De egyébként ha eddig nem volt pattanásod és most jött ki 21 évesen, akkor ott szervi hormonális probléma lehet a háttérben, én mindenképp megnézetném orvossal.
2011. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jenny Junior ***** válasza:

Frufrut vágattál? Attól bizony nagyon kijöhetnek. Esetleg túl sok magot (mogyoró, dió, esetleg hal, és (olaj )félét nem ettél? Új gyógyszer? Hormonális készítmény? Túl sok stressz? Ha nagyon becsúnyul a homlokod, esetleg bőrdoki. Nem akarlak ijesztgetni, bár szerintem idáig nem fogsz eljutni.

Vegyél DM-ben, Rossmann-ban

- bőrradírt

- sminklemosót (ha sminkelsz, de eddig nem volt)

- arctejet(zsíros bőrre készültet)(--->arckrémeket hagyd el)

- arctonikot

- arcmaszkot

(- SOS pattaástalanítót, ha szükségesnek érzed)

- és keress fel egy kozmetikust, ő szépen kitisztítja a bőröd, hidd el szüksége lesz rá, miközben széppé tesz beszélgethettek az otthoni arc, és bőrápolásról is

- ha eldurvul Aknesol( aknés bőrre!!) vagy a szilicilsavat tartalmazó készítményeket használd

- alapozóból, korrektorból, és púderbő a maybelline pure makeup termékei szerintem jók

A jövőben figyelj arra mit eszel, iszol. Milyen kozmetikai termékeket használsz. Ezzel megelőzheted a pattanások, allergiás reakciók jelentkezését!

Remélem újra szép lesz a bőröd. Szia :)

2011. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyonnagyonnagyon köszike:)!!!
2011. máj. 2. 12:32
 4/6 Jenny Junior ***** válasza:
Ismét én vagyok. :) Pont most írtak itt egy "kérdést" frissek között megtalálod, vmi olyan a címe, hogy ti is bedőltetek e a sok kozmetikai reklámnak, arcápolási csoda bigyónak. Igaz, én amiket használok azok beváltak. Neked pedig eddig ezekre nem volt szükséged. Így nem nagyon használtad őket.Aki kiírta a "kérdést" a szappan+víz kombóra esküszik. Nem tudom, jó nekik :)Mindenesetre az aknesol, szilicilsav megállja a helyét, csak úgy mint a maybelline new york, a kozmetikus, és a bőrdoki.:)
2011. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jenny Junior ***** válasza:
ja és nagyon szívesen:)
2011. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen én is most olvastam a szappanos vízről, sokan azt mondják jó.próbáld ki én is kifogom de lőtte elmegyek egy kozmetikushoz is.
2011. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!