Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a pattanásaimmal?

Mit csináljak a pattanásaimmal?

Figyelt kérdés
Vettem egy csomó fajta pattanástalanitót az avontol de még mindig pattanásos a bőrőm....Tudtok valamit??
2011. aug. 25. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Méz élesztővel, tuti beválik.
2011. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem felejtsd el azt a csomó "vackot"!Régebben én is használtam mindenfélét,Garnier,Nivea,Clean&Clear,Avon és még sorolhatnám,és csak még rondább lett tőlük a bőröm,ráadásul alapozót is használtam,és azt hittem,hogy húú de jó,elfedi az összes bőrhibám,közben meg csak még rondább lett tőle a bőröm.Január óta már nem használok alapozót,meg semmilyen vackot sem.Ha megyek valahova lemosom az arcom reggel,használtam már bioszappant,jó volt,de nekem kicsit kiszárította a bőröm,aztán áttértem a Baleára,meg az Alverdére,ez is kicsit szárított,de jók voltak.Utána bekentem egy sima hidratálókrémmel,100 Ft-osban vettem,körömvirágos krém,teljesen jó,és semmi mást nem használtam,és nagyon szép lett tőle a bőröm.

2011. aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Azóta 1-2 pattanásom van menzesz előtt,semmi több.Mosogasd kamillával az arcod,vagy vegyél gyógyszertári alkoholt,és azzal kend be,de csak a pattanásokat.Paradicsommal is bekenheted az arcod,vagy uborkával,esetleg mézes-élesztős pakolás,ezek mind nagyon jók:)

2011. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vidd el őket moziba.
2011. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:D :D
2011. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem a bőrgyógyászom ajánlotta a zynerit nevű valamit és differin-t egyik nappali másik éjszakai a pattanásaim 95%-át eltüntette én már lassan 2 éve használom és teljesen magvagyok vele elégedve.. felesleges 10.000forintokat költened avonos nivea vagy bármilyen szerekre költened .. nekem kb a kettő krém olyan 3000forintomba fájt.. és még mindegyikből van..
2011. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget kipróbálom ;)
2011. aug. 26. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!