Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan tudhatom, hogy jól...

Honnan tudhatom, hogy jól állna a szőke haj?

Figyelt kérdés

Most világosbarna hajam van, van egy kis rezes beütése. Ovális arcformám van, de mivel kövér vagyok, ezért be van püffedve az arcom is. Nagyon világos a bőröm, full fehér vagyok. A szemem a belső részeken zöld, kívűl barna, de inkább a barna érvényesűl. Elvieg hideg tavasz típus vagyok, bár ebben nem vagyok biztos:D a szemöldökön sokkal világosabb mint a hajam. Nagyon világos, hideg szőke árnyalatra gondoltam.

Most nagyon hosszú, tipikusan semmilyen hajam van amit állandóan összefogva hordok. Ezt szeretném leváltani egy vállig érő szőke frizurára. De sem a színben, sem a hosszban nem vagyok biztos. Vagy inkább fogyás utan variáljak? Attól félek, hogy úgy néznék ki mint egy jóllakott hülyegyerek:D



2019. ápr. 23. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Megmondom én neked látatlanban: nem fog jól állni.
2019. ápr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak ugyan ezt tudom mondani, ehhez a bőrszínhez és szemszínhez a szőke nagyon sápasztana. Esetleg egy sötétebb szőke árnyalat még oké (bár zöldesbarna szemmel az is elég természetellenes), de a világos szőkével nem próbálkoznék a helyedben.
2019. ápr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Photoshop kérem szépen!
2019. ápr. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyár típus vagy!!!
2019. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elmondottak alapján akár még állhat is jól a világos szőke. Árnyalat függő a dolog. Ha alapból rezes a hajad, akkor érdemes a meleg tónusoknál maradni. Érdemes megpróbálni a photoshopot. Én személy szerint konzultálnék a fodrászommal. Biztos segít szívesen, hogy milyen szín és fazon állna jól.

Azt pedig felejtsd el, hogy a fogyás után variálj csak. Igenis vágass magadnak olyan frizurát, amivel csininek érzed magad. Engem csak motivál a fogyásban, hogy jól érzem magamat a bőrömben és ebben bizony egy jó frizura nagy szerepet játszik.

2019. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!