Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használtok napközben...

Mit használtok napközben ismételt fényvédőként, smink fölé?

Figyelt kérdés

Külföldi youtubereknél egy csomó terméket látok ami púder vagy stick és direkt arra való hogy napközben újra lehessen fényvédőzni, akár smink fölé is.


Idehaza viszont nem látok túl sok ilyen terméket, amik vannak arról se túl jók a vélemények online…


Nem igazán sminkelek de egy púder nálam “kötelező elem”, így nem igazán tudom hogy arra hogyan és mivel tudnék újra fényvédőzni.


(Extra nehezítés hogy a mindenféle fényvédők +90%-a teljesen szétcseszi a bőröm, szóval az eleve szegényes kínálatból nehéz lesz elfogadhatót találni.)


2023. júl. 6. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert az alapozóm 40 faktoros, amellé minek?
2023. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A kérdésem értelemszerűen azokhoz szól, akik használnak valamit erre a célra. :)
2023. júl. 6. 15:54
 3/11 Pillér2 ***** válasza:
2023. júl. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Pillér2 ***** válasza:
De ez alapozó vagy púder? Én iz keresek.
2023. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Mondom, maga a smink fényvédős, szóval tök felesleges még egy réteg akármi rá.


Hisztizhetsz itt, de két féle terméket egymásra kenni még nem hatásosabb, sőt.

Az az egy fényvédős alapozó egyben marad, ha rákensz vagy fújsz a jóég tudja mit, az sanszos, hogy csak összetapasztja, lepergeti, vagy lecsúszik róla.

2023. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem “hisztizek”, csak nyilván azért írtam ki kérdést mert releváns válaszokat szeretnék kapni. Reggel 6-kor fényvédőzök, délután 5-ig bőven kopik, veszít a hatékonyságból.
2023. júl. 7. 06:46
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Az alapozóban levő fényvédő az ég világon nem véd semmit, mert nincs benne annyi és nem is kened fel belőle azt a mennyiséget, ami elég védelmet adna. Ezért kell külön fényvédő amire megy rá az alapozó.


Én ugyanazt viszem fel sminkre mint amit előtte. Beauty blenderrel gond nélkül be lehet dolgozni, egyáltalán nem teszi tönkre a sminket, legfeljebb a bronzosítót/pirosítót kell utána megigazítani.

2023. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
2023. júl. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Pillér2 ***** válasza:
Uh köszi.
2023. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Pillér2 ***** válasza:
Meg is rendeltem😁
2023. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!