Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használtok napközben...

Mit használtok napközben ismételt fényvédőként, smink fölé?

Figyelt kérdés

Külföldi youtubereknél egy csomó terméket látok ami púder vagy stick és direkt arra való hogy napközben újra lehessen fényvédőzni, akár smink fölé is.


Idehaza viszont nem látok túl sok ilyen terméket, amik vannak arról se túl jók a vélemények online…


Nem igazán sminkelek de egy púder nálam “kötelező elem”, így nem igazán tudom hogy arra hogyan és mivel tudnék újra fényvédőzni.


(Extra nehezítés hogy a mindenféle fényvédők +90%-a teljesen szétcseszi a bőröm, szóval az eleve szegényes kínálatból nehéz lesz elfogadhatót találni.)


2023. júl. 6. 15:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én a Garnier spray SPF-fel szoktam megújítani a védelmet, lehet smink fölé is fújni. Emagon 2-3 ezer Ft.
2023. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!