Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon töredezett a hajam?...

Nagyon töredezett a hajam? (képpel) Hosszú hajból long bobot meg fogom bánni? Vagy ilyen törött hajnál muszáj?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2018. febr. 15. 13:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Rendszeresen használok pakolást (ricinus, kokuszolaj), balzsam,hajvágásra is rendszeresen járok.Talán a fél évvel ezelőtti szőkésbarna hajfesték tette tönkre.
2018. febr. 15. 13:03
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Ne vágasd le teljesen. Csak a végéből.

Az ilyen kiálló szálak pedig azért vannak, mert nem egyforma hosszú a hajad mindenhol.

2018. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem veszes, ne vagasd le az egeszet, szerintem is csak a vegeket. Hasznalj hajapolo szereket, nekem a kokuszzsir sokat segitett:)
2018. febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Több mind 10 centi olyan rész van ahol nem egyforma a hajszál.. arra gondoltam hogy egyenesbe hozom őket, de ugy kb már egy long bob lenne.
2018. febr. 15. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vágasd le ezért.

Majd fokozatosan összenöveszted.

De ha nem sajnálod, akkor le is vágathatod, majd úgyis visszanő.

2018. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el a fodrászodhoz, és kérdezd meg tőle hogy ő mennyit javasolj hogy levágass. Egy fodrász sokkal jobban megtudja állapítani hogy mennyi szükséges. Egyébként néha-néha nem árt picit többet vágatni. Töredezni semmiképp ne hagyd, mert akkor a végén nagyon sokat kell majd levágatnod belőle, így pár centivel megúszod
2018. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kellett volna annyit vágni, de nem szerettem volna, így megtèpte a fodrász. Sajnálom így is, de sokkal szebb a vége.

Lehet neked is segítene, így nem látjuk az egészet, mindenképp a fodrásszal beszélj előtte. De szerintem se vágáss le belőle annyit.

2018. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!