Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bikinivonal gyantázás szép...

A bikinivonal gyantázás szép eredményt ad,megéri?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom elképzelni,hogy tényleg ki lehet így húzni az összes szőrszálat,és még vörös/kiütéses sem lesz. Tapasztalata van valakinek?
2023. júl. 12. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem sok van.Szépen kiszedi,egy napig vörös,aztán jó.
2023. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Mi a fenének szednéd ki...
2023. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a lézeres kezelés többet ér és hosszú távon olcsóbb.
2023. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, szalonba mennék,nem otthon csinálnám. Bár ott meg kicsit félek h elkapok vmi fertozest..
2023. júl. 12. 19:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de általában ez fordítva szokott történni. Szerinted otthon az átlagember gumikesztyűt, egyszer használatos lepedőt és profi bőrfertőtlenítő szereket használ gyantázáshoz?
2023. júl. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, de HPV fertőzés veszély sincs.
2023. júl. 13. 10:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is a szépségiparban dolgozok (igaz körmös vagyok) de ha nem legalja sufniszalonba mész akkor a szalon mindig ezerszer biztonságosabb mint az otthoni barkács, legyen az kozmetika, köröm, tetoválásról ne is beszéljünk...

De hogy a kérdésre is válaszoljak nekem semmi se adott soha olyan jó eredményt ezen a téren, mint a gyanta :) Megfelelő szakemberrel persze

2023. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ez amúgy nem brutálisan fáj?
2023. júl. 13. 18:52
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem rohadtul :D de hát a szépségért meg kell szenvedni 😅😅 De amúgy pár alkalom után kopik majd a szőr és egyre kevésbé fog. (Meg te is megszokod)
2023. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!