Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Női borotvák közül melyik a...

Női borotvák közül melyik a legjobb? Hol kapható? Márka, lelőhely?

Figyelt kérdés
Intim területek borotválásához.

2023. júl. 14. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más válik be. A helyedben megnézném a kremmania.hun a kulonbozo borotvakat es ertekeleseket.


Nekem pl wilkinson sword hydro van, dmben vettem kuponnapokon, cserefejet is ott szoktam.


Osszessegebn azt ajanlom hogy 5 penges, cserelheto feju legyen es valami extra sensitiv (akar ferfi) borotvahabbal csináld

2023. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Nekem az acél biztonsági borotva vált be.
2023. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Ahogy az 1-es is írja, mindenkinek más. Nekem volt már Venus és Wilkinson is olyan ami bevált és volt olyan amit az első húzás után dobtam volna a kukába (pedig csak a lábamat borotváltam akkor). Legalább 4 pengés legyen (de legjobb az 5), a feje lehetőleg mozogjon, úgy a hajlatoknál kevésbé vágod meg magad. A többi majd használat közben kiderül.
2023. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez vált be, évek óta használom. Érdekes módon én az ennél több pengésektől kipattogzottam, benőtt szőrszálaim lettek meg ilyenek…

2023. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
33%
Nekem is a sima wilkinson biztonsági a legjobb.
2023. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Női borotva nem létezik.


A női borotva valójában férfiborotva, csak rózsaszín.

2023. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!