Fru fru az végleges?

Figyelt kérdés

Pár éve akartam magamnak fru frut és elmentem a fodrászhoz, de azt mondta hogy jól fontoljam meg mert a fru fru az végleges és nem lehet onnanstól visszafordulni a régi hajamhoz, nem tudom hogy igaz-e amit mondott de most ismét akartam magamnak és neten láttam hogy elvileg nem örök és bármikor visszatérhetek a régi hajstílusomhoz mivel nekem eleve sosem volt fru frum ami eltakarja a a homlokomat.


Szeretnék tapasztaltabb emberektől kérni véleményt mivel én nagyon ritkán járok fodrászhoz és akkor is mindig csak kleopátrát kérek mint hajstílus, viszont szeretnék fru fru-t de azt sem akarom hogy örökre úgy maradjon ha végül nekem nem tetszik.



2023. júl. 18. 16:36
 1/8 anonim válasza:
55%

Szia!

Én úgy tudom,hogy nem örök.

Haj,ezért nő. És ha elég hosszúra megnő,akkor meg már meglehet csinálni belőle a régi hajadat.

Remélem tudtam segíteni neked.

2023. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
77%
A haj soha nem maradandó. Letagadható frufru nélkül is.
2023. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Már hogy lenne végleges? Mármint, nyilván a haj nő. A frufru az nem egy plusz dolog, hanem igazából a mostani hosszúságú hajadból levágnak belőle, esetleg a hajválasztékod meg lesz változtatva, és voilá, ott a frufru. A frufru az tulajdonképpen annyi, hogy vágnak a hajadból. Aztán a hajad visszanő (csak hosszú idő), és akkor ugyanúgy nézhetsz ki mint most. Valószínűleg a fodrász úgy értette, hogyha levágatod és nem tetszik, akkor jó pár hónap, mire visszanő. Szóval ha az ember megbánja a frufrut, akkor jó sok idő kell, hogy ugyanolyan legyen a hajad, mint régen, szóval emiatt kell átgondolni ezt, mert bizony a frufru növesztés nem a legkellemesebb dolog, az elején nehéz elcsatolni.
2023. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Egy idő után lenő, csak az több hónap.
2023. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Miért lenne végleges?

Annyi, hogy hossztól és növekedéstől függően több hét vagy több hónap, mire “eltüntetheted” anélkül hogy mindenhol rövidre kellene vágni.

2023. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Inkább évek mire lenő.
2023. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem végleges, ha nem tetszik hagyod lenőni, ami ugyan lassú folyamat, de eltudod csatolni, hogy ne legyen zavaró.
2023. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Jesszus ekkora hülyeséget, ráadásul egy fodrásztól... Hogy lenne már végleges? Nekem gyerekként kb. 12 éves koromig volt frufrum, aztán 18-19 évesen ismét (sima és oldalfrufru is, ez utóbbi akkor volt nagy divat), azóta nincs. Olyan mintha sose lett volna, nem értem mire gondolt a fodrászod. A lenövés ideje attól függ milyen hosszú a hajad. Ha csak a válladig ér, akkor nyilván rövidebb idő mint derékig megnöveszteni.
2023. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!