Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szóval nekem 2 naponta kell...

Szóval nekem 2 naponta kell hajat mosni mert addigra már zsíros a hajam. Most vállamig ér le a hajam és frufrum is van ami a szám elejéig ér le. Samponból schaumásat használok ezenkívül milyen terméket kéne használnom hogy gyorsabban nőjjön a hajam?

Figyelt kérdés
2023. júl. 23. 18:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Balzsamot meg pakolást még nem használtam. Milyet kéne vennem szerintetek?
2023. júl. 23. 18:39
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hajtípusra valót használsz a schaumásból?

A sampont a tövek típusához választjuk, a balzsamot, maszkot pedig a végek típusához.

2-szer mosunk hígított samponnal, nem tömenyen b@sszuk oda a tenyerünkkel a vizes fejtetőre. Első mosás zsírtalanít, ez nem is mindig habzik, a második tisztít.

Nekem is 2-3 naponta kell hajat mosni, ha nagyon nem akarok, egy plusz napot kibekkelek száraz samponnal.

Azóta sz@r a hajam, amióta elterjedt, hogy a szilikon káros. És nem is igazán talalok jó sampont.

20 éve vagyok fodrász, sajnos az emberek elvitték a trendek, a haláltól való szorongás felé ezt a szakmát is, mindenmentes, vegán, áh, szörnyű.

Persze, elfogadom a másik oldalt is, haladni kell a korral. Én mondjuk személy szerint azt alkalmazom, ami a legmegfelelőbb a vendégek igenyeinek.

2023. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg a "Schwarzkopf Schauma Power Volume 48H Plump Up Shampoo" nevű sampont használom. Konkrétan a hajam típusára nem vettem még sampont, valószínűleg ez az egyik gond. Mint mondtam így gyorsabban zsírosodik a hajam és korpás is szokott lenni. Ki milyen sampont, balzsamot ajánl?
2023. júl. 24. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Na most már 4 különböző kérdést is írtál. Jó lenne felállítani egy fontossági sorrendet és úgy elkezdeni megvenni azokat amik szükségesek.

Amire a legkönnyebb válaszolni: a hajnövekedést nem lehet meggyorsítani. Mindenkinek más-más ütemben nő, de a havi 1-1,5 cm az átlag.


Ahogy pedig a másik válaszoló írta: sampont a fejbőrödhöz kell választanod (ez az egyetlen termék, amit itt lehet használni illetve a fejbőr szérum ha nagyon szükséges), a balzsamot és pakolást pedig az alapján, hogy milyen a hajad (mármint a hajhossz). Korpás több dologtól is lehet a hajad, és ebből is van több fajta (bár úgy sejtem te a száraz korpára gondolsz). Valamint kell hővédő és hajvégápoló is.

2023. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!