Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel fessem be a hajamat?

Mivel fessem be a hajamat?

Figyelt kérdés
Természetes sötétbarna hajam van és egy narancssárgás árnyalatot szeretnék kihozni belőle. Nem szeretnék fodrászhoz, menni mert túl drága (tudom tudom így károsíthatom a hajam, max ha nagyon elrontom levágom kopaszra, nem gond). A lényeg, hogy nem volt még festve a hajam, van pár kérdésem. Szőkítés nélkül lehetséges sötétbarnából narancs? Milyen hajfestéket használjak? Tényleg hamar kopik? Ha igen, van olyan termék, amitől kevésbé kopik? Esetleg van vörös kimosható festék, hogy megnézzem egyáltalán jól áll-e ez a szín? Help, béna vagyok.

2023. júl. 25. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Intenzív rézvörös festék kell neked, de nem lesz olyan virító mint a született feleségekből a nőnek.

Ahhoz előtte egy gyenge szőkítővel ajánlott átmenni rajta, szinvedo sampont és balzsamot ajánlott használni, esetleg vörös színező habot 2 hajfestés között. Kopni fog de teljesen vállalható marad.

2023. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tippekben az 1esnek igaza van, annyival egészíteném ki, hogy nézz utána a technikának hogy egyenletes legyen.. Otthoni fodrászkodáshoz ajánlom Brad Mondo YouTube csatornáját, elég jó tippeket ad minden téren..
2023. júl. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!