Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mennyi ideig tartott,...

Kinek mennyi ideig tartott, amíg a haja egy szőkítési leégés után helyrejött? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Gyönyörű vastag hosszú sötézbarna hajam volt, ami kb a derekamig ért. Szalonba kaptam egy szőke balayage melírt, ami csodaszép lett, és bírta volna a hajam, ha nem találom ki, hogy legyek teljes szőke.. kb a 40 %a a hajamnak levagásra került, ami most novemberben lesz egy éve,azóta már megteszek mindent, és szép lassan nő vastagodik, egyre több a babahajam. Vitamint,kollagént olajat, pakolást , kondit és ricinusolajat is használok rá. A joico hajszerkezeterősítő tetmékeit használom


Kinek mi vált be még ezen kívül?



2023. júl. 29. 06:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos nekem is volt egy idôszak, hogy a sok szôkités teljesen tônkre tette a hajamat, sok kihullott! Nekem a tojàs sampon és a ginzeng hajbalzsam hozta rendbe a hajamat.
2023. júl. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
34%
Baboskendő
2023. júl. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!