Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen samponok váltak be...

Milyen samponok váltak be nektek zsíros hajra? Sok sampont kipróbáltam de egyik sem vált be,volt amelyiknél még a fejbőröm is viszketett.

Figyelt kérdés
3 nap után már nagyon vissza van zsírosodva és kezd elegem lenni belőle. Hálás lennék a válaszaitokért!(Lány vagyok)

2023. aug. 8. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Bármelyik. Csak 2 naponta kell hajatmosni..


Vagy vágd le nullásgéppel.

2023. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
En 2-3 naponta mosok hajat, nekem is nagyon zsíros, én dr. organic-tol a tea tree shampoo-nt használom. Egy fél napot nyerek vele.
2023. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
3 nap? Nem is tudod, milyen mázlista vagy. ;) Nekem amúgy volt jól bevált samponom, ami működötta tiédnél sokkal gyorsabban zsírosodó hajamon, de megszüntették :( Azóta sokfélét próbáltam, nagyon drágákat is, de a legtöbbet a dm saját márkás zöldalmás samponja segített.
2023. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Wu2

Médea

2023. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annó azt mondták, minél gyakrabban mosom a hajam, annál zsírosabb lesz, mivel a lemosott faggyút kénytelen visszatermelni. Nyáron muszáj sűrűbben, zsírosabb is lesz szegény fejem.
2023. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

5/

Akkor ne mossál hajat csak havonta 1x és meglátjuk.

2023. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hosszúhajú ***** válasza:
5. igen így van! többet mosod, jobban termel. kérdező egyszerű wu2-t használok, nem kell hiperdrága divatos gyémántformulás marhaságok. van aki házi természetes módszerrel almaecettel meg hasonlóval. sokszor pont az irritálja hogy nem természetesek a szerek hanem divatosak. a fejbőröd talán nem bírja a kemikáliákat, kémiai cuccokat benne. használj házi receptet, annál vegymentesebb és irritációmentesebbet nem gyártanak mint amit te raksz össze.
2023. aug. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat:)
2023. aug. 9. 08:32
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
The body shop teás sampon. 2 napról 6-7 napra tolta ki a hajmosást nekem.
2023. aug. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!