Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen gyurmát vesztek az...

Milyen gyurmát vesztek az iskolába? Eddig otthonra se találtam megfelelőt, vagy zsíros maszatolós, vagy hamar kiszáradós gyurmáink voltak, sokat kipróbáltam.

Figyelt kérdés
Én inkább sógyurmát szoktam összedobni itthoni használatra a sok csalódás után, de most nem tudom első osztályba mit vegyek...
2015. júl. 30. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyet vettem, szerintem a legjobb, a plasticine, nem szárad ki, puha, könnyen gyúrható.

2015. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én úgy emlékszem vettem már ilyet is, csak színesben és az is maszatolós volt. Vagy már javult volna a minősége?
2015. júl. 30. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolába ezt a hagyományos zsíros gyurmát kérik, mert nem szárad ki. Nem kell túlpörögni, úgysem sokmindent csinálnak vele. Gömbölyítik, meg sodorják, esetleg egy-egy gyümölcsöt csinálnak belőle és kész. Minden gyereknek ilyen volt nálunk.
2015. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a simát vetted? Van sima gyurma, meg plasticine, a plasticine nem maszatol, szerintem a legjobb minőségű gyurma.
2015. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké akkor veszem a plasticine-t. Majd figyelem a feliratot nem tudtam hogy ebből is többféle van. Köszi!
2015. júl. 30. 16:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a sünis gyurmát meg festéket kérik.
2015. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is a sima egyszerű fehér van a listán.
2015. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!