Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha naponta 2x...

Mit tegyek, ha naponta 2x kell borotválnom?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül gyorsan nő a szőröm, ha reggel leszedem, estére már tiszta borosta.. Ez pláne akkor kellemetlen, ha pl. együtt alszok valakivel, de akár utazásnál is, annyira unom, hogy éjjel-nappal ezzel kell foglalkoznom, de ha meg nem szedem le, szúr és nagyon zavar..

Próbáltam már gyantát, de kb. 1,5 hétig tartott, és ahhoz meg baromi drága, hogy ennyire gyakran járjak, plusz növeszteni sem bírnám rendszeresen. A szőrtelenítő krém nekem konkrétan le sem szedi, az epilátortól meg szörnyen begyullad a bőröm.. Szóval sajnos még mindig a borotva a legjobb.

De mi okozhatja ezt vajon?:// Másnak is van ilyen baja?

Pl amikor nővéremmel utazók, kb 3-4 naponta leszedi krémmel és ennyi, és tényleg nem is szőrös előbb:/


2023. aug. 16. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen. Napi 2x kell,ha azt akarom,hogy sima legyen
2023. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így vagyok én is. Epilálok naponta. Mindig máshol nő. Persze bőr alá, de borotvához nincs idegzetem.
2023. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma reggel borotváltam a lábamat,mostanra feketélik a borostától.
2023. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ne nő ilyen gyorsan,de jó szőrös vagyok.Ipl-es szőrtelenitőm van,nekem bevált,csak lusta vagyok használni.De amikor rendesen hasznaltam sokáig szőrtelen voltam.
2023. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lézeres vagy ipl-es szőrtelenítésre ruházz be.
2023. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a lézer lehet a megoldás. Nekem nem olyan erős a szőröm, ha borotválom akkor kb 2 napig sima, gyantával 2-3 hétig. Cserébe mindentől begyulladt. Inkább már hagytam szőrösen, mert undorítóan nézett ki. Most lézeresre járok. Drága (bár ha azt vesszük hogy havi 10.000-et költöttem gyantára akkpr behozza az árát), meg bazira fáj az a 20 perc amíg egy alkalom tart. De az eredmény csodás. Még az alkalmak fele hátra van, de már alig van szőröm.
2023. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lézeres vagy ipl szőrtelenítés
2023. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez sajnos egyetlen megoldás van. Ha elengeded hogy sima legyen mindig. Nekem eros szorom van de ket eve sokkal jobb a nyari eletem. 4 hetente kozketikus leszedi vagy epilalok magamnak. Borotva is csak 4-5 naponta. Kozte meg olyan amilyen. Plusz fel nap ztan nem is borosta hanem puha es hacsak valaki kozel nem hajol csak azt megneuni h szoros vagy e, nem is latja
2023. aug. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!