Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ekcémás vagy pikkelysömör...

Ekcémás vagy pikkelysömör fejbőr ellen kinek mi vált be, mi a legjobb gyógymód ellene? Az interneten nagyon sok mindent írnak, de konkrét módot nem.. Lány vagyok és már nagyon zavar… hajamat nem szeretném ez miatt levágni tök rövidre….

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb tanácsokat egy magán bőrgyógyász tudna adni. Sajnos ez elég drága, viszont ha összegyűjtesz rá, szerintem mindenképpen nyersz vele
2023. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért a netet bújod az orvos felkeresése helyett?
2023. aug. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Tengerpartra koltozz eletvitelszeruen. Napozz ,strandolj egesz nap.
2023. aug. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Viccen kívül mondom, hogy a hennás hajfesték, vagy ha nem akarsz színt, akkor "Cassia" por hajpakolás.
2023. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 astoriaheelfiger válasza:

Szia!


34 éves férfi vagyok pikkelysömörtől szenvedek! 5 hónap alatt olyan színten eldurvultak a testemen a pikkelytől kialakúl szabályos bőr rétegek, hogy minden nap mikor másnap felkelek az egész lepedőm tele van lehámlott és elhalt bőr sejtel.

A fejem tele volt megvastagodott plakokkal ami a Te bajod is. Folyamatosan azt látják, hogy korpás vagy, de valójában nem csak le dobja az új bőr réteg a felső réteget a fejed tetején.

Én a Mária utcában voltam a pikkelyes betegségemmel a korházban ahol pontosan tudom, hogy a fejbőrömre 10%-os CARBOMID UNGH- KRÉMET KAPTAM, AMIT A GYÓGYSZERTÁRBAN KÉSZÍTENEK ÉS EZ MELLÉ kLOZANAZOL KRÉMET KAPTAM A 2 FÉLE KRÉMET ÖSSZE KEVERVE FELKELLETT VINNEM A FEJBŐRÖMRE JÓL BELE MASZÍROZNI ÉS EGY EGÉSZ ÉJSZAKÁN ÁT RAJTA HAGYNI MÁSNAP LEMOSNI ÉS EZT KÖRÜLBELÜL 5 NAPIG MEGISMÉTELNI. TOVÁBBI KÉRDÉSEKÉRT ÍRJ NEKEM PRIVÁT ÜZENETBEN. Üdv: Bálint.

nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!