Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú (60 cm) göndör hajam...

Hosszú (60 cm) göndör hajam van + frufrum amit mostanában csak hajpánttal fel szoktam tűrni (? ). Szépnek szép, de olyan unalmas, milyen frizurát csináljak hétköznapokra belőle?

Figyelt kérdés
Legtöbbször kiengedve hordom vagy lófarokba kötve, de ez nem valami kreatív :(.
2010. okt. 15. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ma úgy csináltam meg,hogy a fülemtől fogtam egy tincset,befogtam,áthajtottam a másik oldalra,és lecsatoltam a fülemnél hullámcsattal.Olyan mint egy headband.:)

Úgyanígy megcsinálhatod,aztán felgumizod ilyen kócos kontyba a fejed tetejére.

Vagy középen elválasztod,két oldalt befonod,és hátracsatolod.Az olyan hippis.

Vagy féloldalasan...ha úgy lesz oldalfrufrud,akkor azt vasald ki,így is hordhatod....vagy két copf/fonat.

Aranyos frizura lehet ha kettéválasztod a hajad,és hátul összekötöd a két oldalt(mint mikor megkötsz valamit úgy),és ahol összevan kötve,oda teszel egy csatot.

Vagy felpuklizod.Féloldalas copf.Sorolhatnám :)

2010. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2010. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!