Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitcsináljak ha hullik a hajam?

Ambrus Lonci kérdése:

Mitcsináljak ha hullik a hajam?

Figyelt kérdés

2023. aug. 21. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyel tobb vasat.. amugy meg kortol fugg, ha 40 folotti vagy akkor termeszetes de vannak ra samponok. Fiataloknal leginkabb vitamin hiany meg rossz hajapolas miatt van
2023. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk az okokat kéne megnézni.



Férfi vagy vagy nő?


Ha pasi vagy, a családban az idősebb férfiak genetikusan kopaszodnak? Van akinél ez a férfi nemi hormonok miatt örökletesen ilyen.


Ha nő vagy, akkor tápanyagot kapsz rendesen? Diétázol, várandós vagy, nagybeteg voltál?


Mechanikailag rongálod a hajad? pl balett táncosoknál gyakori az alopecia a szoros konyty miatt. Esetleg dauer, festés, vasalás miatt szét volt törve?

2023. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
14/L vagyok
2023. aug. 21. 21:20
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Eszel eleget? Minőségre is, menmyiségre is, fehérjét, gyümölcsöt, zöldséget?


El kéne menni az orvoshoz, ha napi 50-100nál több hullik ki.


Mondjuk tudom, ha hosszú a hajad, ez sokkal durvábban néz ki, mint egy bubifrizurával...

2023. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Vashiány miatt hullott régebben nekem is meg egy barátomnak is, szerintem menj el vérvételre (ha nem is ez a gond nálad is, lehet valami belső dolog ugyanúgy)
2023. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 hosszúhajú ***** válasza:
77%
haj és körömre d vitamin - meg a vas is igen.
2023. aug. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj el kivizsgálásra, számtalan oka lehet. Ezt nem itt kell megkérdezni. Mondd anyukádnak, hogy menjetek el bőrgyógyászhoz és góckutatásra (de a bőrgyógyász írjon beutalót vérvételre mert az alap laborban nem néznek ehhez mindent, én megjártam régen úgyhogy mehettem kétszer tűfóbiásként...)
2023. aug. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
Borgyogyasz? Mikbe vagy, ez csak hajhullas.. jo hogy nem ir valaki olyat hogy rakos lenne... nekem is mindig hull a hajam, hajmosas utan foleg, nem betegseg miatt van ez, egyszeru vitaminhiany
2023. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
8-as, kissé el vagy tévedve. Miért ne lehet valamilyen betegség tünete? Ráadásul hajhullás és hajhullás között óriási különbségek vannak.
2023. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%
Igen lehet de nem csak a hajhullas a jele a komolyabb betegsegeknek, nem kell rogton a legrosszabbra gondolni. Ha nekem evek alatt semmi bajom nem volt csak hullott a hajam, nyilvan nem betegseg miatt van
2023. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!