Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi ipl szörtelenitéses...

Kaotikuss kérdése:

Férfi ipl szörtelenitéses kezelés után mennyi idő múlva nö vissza a ször?

Figyelt kérdés

Elég dús comb vádli szörzetem van, ami sötét, a böröm, fehér.

Ha megcsinálnám ipl-el a 8-10 kezelés, mennyi idö után nö vissza a ször?

Teljesen vissza nö, vagy csak részlegesen, gyengébben, pihésen?

Vagy még hosszabb lessz ha vissza nö egy idö után?

Otthoni ipl lenne.

Nem merek neki fogni ezeknek az információknak a hiányában.

Megy a zöld kéz!



2023. aug. 23. 22:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem nem veszem meg...
2023. aug. 24. 22:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem?
2023. aug. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hussaro Hungaricus ***** válasza:

Az interneten nehéz objektív információt találni erről a témáról, mert a cégek ezerrel reklámoznak, az orvosok meg "polkorrektek", nem mondanak A-t vagy B-t.

Férfias szőrzetemet kezeltettem szalonban a legújabb, mocsokdrága lézeres szőrtelenítővel, igaz csak 4 kezelésen voltam, 6-8 ajánlott volt, egy ideig kevés szőr nőtt, de néhány hónap múlva pont olyan volt, mint a kezelések előtt. A sok százezer ki lett dobva az ablakon. Ha végig mentem volna a kezelésen, ugyanez lenne, csak később és sokkal több pénz után.


Most otthoni IPL-en gondolkodom, mert bár nem végeleges, de még mindig jobb, mint minden más szőrtelenítés.

Három készüléket találok használni érdemesnek:


1. Braun Silk Expert Pro 5

2. Philips Lumea Prestige

3. Ulike Air3


Úgy tűnik ez utóbbi a befutó, mert jóval erősebb (villanásonként maximum 20 Joule a 6-tal szemben), jóval gyorsabban villog és hűti a bőrt, tehát hiába erősebb, kevésbé okozhat fájdalmat és sérülést.

Ráadásul jóval olcsóbb, mint a előző kettő.

Amúgy az előző kettőről is sok pozitívumot írnak, de a különbségek nyilvánvalóak.

A kérdés csak az, milyen ez utóbbi gyártója, mennyire megbízható, mennyire tartós a készülék vagy az alkatrészek ellátása.

Erről nem nagyon vasn infó a neten még amatőr videókban, véleményekben sem.

2023. szept. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én megcsináltam magam tetőtől talpig otthoni IPL-el. Hónapokig szarakodtam vele, elég nagy meló volt. De egészen jól kipusztította a szőreimet, itt-ott maradt csak egy egészen kevés.


Aztán ennek örömére abba is hagytam a használatát.


Majd pár hónap múlva elkezdtek megjelenni a szőrök, és fél év múlva már mindenhol volt egy pici ritkás szőrzetem. 2 év múlva pedig majdnem olyan lett, mint eredetileg volt, bár a lábamon ritkább maradt, ott kb fele annyi van mint eredetileg. Itt valahogy nem sűrűsödött vissza. Intim részeken viszont teljesen visszasűrűsödött.


Ha rendszeresen hazsnálnám el lehetne érni vele hogy szinte szőrtelen legyek, de rohadt sok idő a használata. Úgyhogy azóta borotválom magam inkább.

2023. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az intim részeken kívül nem szörösödtél teljesen vissza?

A pihe szörböl is rendes ször lett?

A szörszálak is vissza erösödtek, vagy gyengébbek maradtak két év után?

2023. szept. 16. 14:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Férfi vagy nö vagy, válaszodat előre is köszönöm.
2023. szept. 16. 14:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Milyen gépet használtál
2023. szept. 16. 14:34
 8/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.


Már vagy 4-5 év eltelt azóta, és a lábamon ritkább maradt. Kb feleannyi van mint eredetileg volt.


A karomon is kicsivel ritkább maradt.


A szőrök mindenhol visszaerősödtek, sehol sem pihés. A lábamon is ugyanolyan erős, csak hiányzik a fele.


Férfi


[link]

2023. szept. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!