Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Punk stílusod miatt megdicsérn...

Punk stílusod miatt megdicsérni vagy beszólni szoktak az utcán?

Figyelt kérdés
Láncok, bakancs, mohawk haj?
2023. aug. 25. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Szoknya, csipke, fűző, magassarkú, bőrnaci szép, hosszú göndör haj, sötét színek. ^^
2023. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 az esetleg goth vagy ilyesmi, nem punk :D

Beszólni szoktak, csak az dicsér aki hozzám hasonló :D

De én nagyon élvezem amúgy a beszólogatást, rendesen ki tudnak akadni rajtam, tök vicces xD

nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem egyelőre csak a hajam taraj, semmi több, mégis még ettől is kiakadnak, nevetnek, beszólnak. Hát még ha lenne lánc, bakancs,piercing, fültágító...
nov. 13. 08:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden van, csak még fültágító nincs ezek közül (illetve most éppen levágtam a tarajam, de lányként kopasz vagyok szóval az is érdekes xd)

Még sosem nevettek ki engem. Szerintem minél durvábban nézel ki annál inkább elkerülnek csak :D

Őszintén, taraj úgy ha teljesen átlagosan öltözködsz, kicsit furcsán festhet.

nov. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én mindenben átlagos vagyok, kivéve a mohawkos tarajt.

Lehet ez is a gond.


Furcsán festhet? Látod, ígyis-úgyis amúgyis furcsának festünk az "átlag" számára...


Látni az emberek arcán hogy sugdolóznak, mosolyognak.

AKkor ezek szerint durvulni kell öltözetben is, lánc, bakancs stb.


Meg vékony vagyok, egy kigyúrt nagydarab pasiként biztos nem nevetnének sugdolóznának annyira látványosan. :-)

nov. 13. 19:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, furcsának lenni jó különben, és nem mondom hogy ne öltözz úgy ahogy csak jól esik :D

Csak ja, nekem az a tapasztalatom amit leírtam.

Amúgy ne essen rosszul ha kinevetnek, beszólnak. Olyan unalmasak ők és az életük, hogy egy random ember külsejével foglalkoznak... szerintem ennél szánalmasabb, viccesebb nincs is.

Megértelek teljesen, először nekem is furcsa volt hogy bámulnak mindig, de egy idő után elkezdtem élvezni, azóta meg full immunis vagyok rá.

nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet és a biztatást!


Még új a frizura, akkor majd beleszokom. :-)

nov. 13. 19:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Igazibol le kell szarni az átlag kötekedő embereket, nincs jobb dolguk mint mást nézzegtni, hiába röhögnek ha ők meg ugyan olyanok, minden második fiúcska nyáron, fehér póló nike cipő és ecset b*zi hajjal szaladgál,meg nyakukba akasztott váll táskával, el játszák hogy fehér niggerek és rap királyok, ami a legjobb vas ágyal 40kg és feszítenek cigánykodnak, aztán ha pofán csapod a neveletnel kölköt szalad anyucihoz aki pénzeli, az meg megy a rendőrségre. : D ennél a gáz és unalmas színvonalnál, meg mindig 100x jobb a punk, én nem vagyok az de sok punk társaságba járok inni, Egyébként nagyon kedvelem a punk élet stílust.
jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jaja, tényleg minden másodiknak hasonló a feje, ha még ecset lenne de nem, brokkoli frizura kb minden második kamasznak.
jan. 24. 00:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor brokkoli xD nem nagyon figyelem őket, túl kellemetlen a látvány, tökre olyan mint ha hiba lenne a matrixba mikor azt látom, hogy melletem már 3x-ra megy el egy ugyan olyan kis, k*csög.

Amúgy mi a helyzet azóta? Jobban bele vágtál ebbe a stílusba? Vagy csak maradt a taraj ?

jan. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!