Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen termékeket vásároljak...

Milyen termékeket vásároljak egy egészségesebb haj érdekében, illetve hajápolásra és növesztésre a dm-ből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval szeretnék pár olyan terméket venni a hajamra, melyek ápolják, tehát egészségesebb lesz tőle a hajam illetve valami olyat mely segít a hajnövesztésben. Alapvetően nincs baja a hajamnak , hosszú szőke hajam van de már nem annyira dús mint amilyen volt és eléggé hullik ezért szeretnék vásárolni olyan dolgokat melyek segítenek hogy legyen egészségesebb , lehet ez spray, bármi jó sampon, balzsam vagy amit ti ajánlotok és bevállt. Mindezt a dm-ből szeretném megvásárolni, mivel ez a bolt van hozzám a legközelebb. Illetve szeretném ha hosszabb lenne a hajam, olvastam hogy a rozmaring spray tudna segíteni, mit gondoltok?

Köszönöm szépen a segítséget!



2023. aug. 26. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Onnan semmilyet. Inkább fodrászkellékesből normális minőségűt
2023. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát esetleg rendelni is tudnék ha valaki más rendelt olyan termékeket melyek nekem szükségesek , csak én jobban szeretek elmenni a boltba és ott megnézni mit is veszek meg.

Gondoltam a dm-be vannak ilyen hajápolási termékek mert nekem könnyebb lenne ilyen helyen megvenni. De köszönöm első kommentelő a tanácsot!

2023. aug. 26. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van ez a fejbőrserkentő tonik:

[link]


Én is használom, de még nem elég rég óta, hogy ténylegesen véleményt tudjak alkotni, viszont sok jó vélemény van róla. Pénztárcabarát, szóval szerintem megérhet egy próbát, hátha segíthet a dússág visszanyerésében.

2023. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második kommentelő: köszönöm szépen az ajánlást, be fogom ezt a terméket szerezni!
2023. aug. 26. 11:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Jöhetnek a többi ajanlások is🤗
2023. aug. 26. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Konkretan hajra termeket nem tudok, ami hajnovesztesre lenne jo,de en ezt szedem egy honapja + c-vitaminnal, dm-ben vettem:


[link]


Szules utan hullot ki a fele hajam, tokre megkopaszodtam 2 oldalt, de amiota szedem, rengeteg babahajam nott, a kopasz foltok is eltuntek.


En amugy szinten a dm-bol alfaparf sampont+balzsamot hasznalok, nekem ezek bevaltak. De ugye nem hajnovesztesre vettem, csak ugy :D

2023. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő: neked is köszönöm a segítséget, én is ki fogom próbálni amiket ajánlottál!
2023. aug. 27. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!