Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik dezodor vált be ?

Melyik dezodor vált be ?

Figyelt kérdés

Dove spray-t használtam eddig de annyira nem is volt hatásos (izzadásgátlás szempontjából) valamint több helyen olvastam, hogy rákkeltő hatású lehet a spray.

Inkább stift-et szeretnék mint golyósdezodort.


Borotalco márkájút nézegettem a neten Original (zöld-fehér). Leírás szerint unisex és inkább púder illatú. Szívesen olvasnék róla véleményeket de akár másról is.


2023. aug. 27. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én sokáig pink America spray-t használtam, aztán Pink Passion Fa, egyik se volt olyan jó, mint a sima Dove spray. Én most arra váltottam, de legutóbb a Baleanak ezt a termékét próbáltam ki: [link]

és tetszett. :)

2023. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én mindig spray-t használtam, de kipróbálnék stift-et is.


Köszönöm szépen.

2023. aug. 27. 13:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha stift minden féle képen a lady sticks-et kikéne próbálnod. Számomra nagyon tartós és sokáig elég
2023. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem ismerem, de megnézem

Köszönöm szépen :)

2023. aug. 27. 17:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag a kenős stiftek érnek nálam bármit is.
2023. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És melyik fajta? Márka?
2023. aug. 27. 21:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Rexona, Dove, de még az Avon is egész jó volt, bár azt jó 10 éve már nem használtam így lehet, hogy az már nem jó.
2023. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 hosszúhajú ***** válasza:
az illatmentesek. mert bármilyen jó is az illata az estére már keveredik a bőrrel és nem az lesz ami volt és még az anyag is átveszi azzal is keveredik. szóval illatmentes és dekoltázsra parfum
2023. aug. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2023. aug. 28. 07:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha csak ittohn vagyok és dolgozom akkor egy sima spray is elég. Viszont ha megyek valahova akkor Rexona Maximum Protection stift + deo spray kombó, de van, hogy még így is gondok vannak délutánra. Ezért viszek magammal egy kisméretű deo sprayt, hogy újra tudjam fújni a nap felénél. És mielőtt bárki írná nem, nem vagyok kövér de még csak molett se, csupán melegben borzasztóan izzadok. De egyébként nyugodtan használj spray-t, nem leszel tőle rákos...
2023. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!