Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz az a feltevés, hogy egy...

Igaz az a feltevés, hogy egy nö idösebbnek néz ki, ha mindig ugyanolyan a frizurája, mintha váltogatná?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol a fenti teóriát és érdekelne a véleményetek. A másik kérdésem, hogy szerintetek is az eredeti hajszíne áll a legjobban mindenkinek? Köszönöm a válaszokat!

2023. aug. 29. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nem.

2023. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Semmi nem olyan biztos, mint kövér férfinak a körszakáll, meg 40-es nőnek a rövid szőke haj.
2023. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

nem igaz, es az all a legjobban ahogyan jol erzi magat.

idosebb korban a tul hosszu haj oregit egy kicsit, ennyi max az igaz.

2023. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Azzal néz ki legjobban és fiatalosnak, ami jól áll neki. Nem kell váltogatni, ha valaki megtalálta az igazit.

Nem. Ráadásul az eredeti hajszín változik az élet során. Én szőke voltam, most sötétbarnára sötétült már a hajam.

2023. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez baromság

Nem feltétlenül

2023. aug. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ebben semmi összefüggés nincs.

Teljesen mindegy hányszor vált valaki frizurát az számít ami tetszik/jól áll neki.

A természetes hajszín sem feltétlenül igaz.

2023. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hosszúhajú ***** válasza:
100%
úristen de hülyeség. 47 éve hosszú kiengedett hajam van, mindig 10 évvel fiatalítanak.
2023. aug. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!