Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zárt komedók eltüntetése hogyan?

Zárt komedók eltüntetése hogyan?

Figyelt kérdés

Hiába nyomja ki a kozmetikus, 1 héten belül újratermelődnek a kis fehér puklik az arcomon. Illetve semmilyen eddig használt százféle hámlasztó és arckrém, tonik sem segített. Évek óta járok bőrgyógyászokhoz és egyiksem tudott rajtam segíteni.


Létezik erre bármilyen kezelés hogy megszabaduljak a zárt komedóktól?


Létezik olyan kezelés, vagy készítmény, ami leszárítja a kis fehér puklikat az arcomról?


Egészségügyi problémám nincs, kivizsgáltattam magamat.


De az arcbőröm egyszerre zsíros és száraz és tele van apró fehér komedókkal, illetve fekete komedókkal is,a feketéktől nagyjából sikerült megszabadulnom, de a fehér komedóktól soha. :(


31/N



2023. aug. 29. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor keress másik kozmetikust, mert ezt tudnia kell kezelni. Vagy nem jó márkát használ vagy nem jó kezelést végez rajtad. Abban sem vagyok biztos, hogy jól diagnosztizálta a bőrödet. Nagy eséllyel kopás szeboreád van felszíni vagy mélyrétegi vízhiánnyal, de ezt persze csak élőben lehet megmondani.


Annyit hozzátennék még, hogy az arcon semmit sem szabad leszárítani, mindent kezelni kell.

2023. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!