Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy feszesitsem az arcomon a...

Hogy feszesitsem az arcomon a bőrt 13 évesen?

Figyelt kérdés
Mielőtt félreértitek régebben sokkal ducibb voltam most meg fogytam és lóg (a korábban pufi) arcomról a bőr.
2010. okt. 16. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem csk beképzeled:D De ha betöltötted a 18-at és van rá elég pénzed felvarradhatod:D
2010. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Én 32kg-t fogytam, nem lóg semmim, pedig én 20 éves vagyok. (nem mintha olyan öreg lennék, de nálad idősebb)
2010. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13 évesen kéne annyira rugalmasnak lennie a bőrödnek, hogy ne lógjon. :)
2010. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nem az szo most már jó lenne a kérdésre is válaszolni... :(
2010. okt. 16. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó akkor próbálok arra is válaszolni. Azt mondják lefogyás után még valamennyit húzódhat vissza a bőr, úgyhogy szerintem várj, hátha helyre jön magától.

Vagy vannak erre különböző krémek, kozmetikai kezelések. Bár ezekhez te még fiatal vagy, 40-50 évesek használnak ilyeneket. Plasztikai műtét ami tényleg hatékony, de ez nálad megint kilőve. Próbálkozz arctornával, a neten találsz róla infót. Jobbat nem tudok.

2010. okt. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi! :D <3
2010. okt. 16. 23:35
 7/8 anonim ***** válasza:
öm... bocsi az off-ért, de hogyan fogytál le? :D és am egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, igyál sok vizet, mert az is jótékony hatással van a bőrre....:D
2010. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem fogyókúrával nyugi, hanem sport, napi 5 étkezés, gyümölcs, zöldség... (persze hús is meg gabonafélék meg minden csak egyszerűen több gyümölcs, zöldség)
2010. nov. 22. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!