Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy pattanás az arcomon,...

Van egy pattanás az arcomon, de nem tudom kinyomni. Eléggé olyan, mint egy hólyag, amiben trutyi van (bocsi) Mit ajánlanátok erre?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Aknénak hívják, és hormonális okok miatt jön ki. Én irattam rá bőrgyógyásszal kenőcsöket, Skinorent adott, de az recept köteles.

Próbáld meg talán z Aknesolt.

2011. okt. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Néztem képet, de közel sem olyan, mint ott. Azért köszi :)
2011. okt. 11. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:
A nyomástól úgynevezett savó került a bőr alá,ezért érzed ilyen hólyagosnak.Ha van steril tűd nyisd meg és finoman,de egy erőteljes mozdulattal próbáld meg kinyomni.Utánna ecseteld le fertőtlenítővel.Pár nap és eltűnik.
2011. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam már azon, hogy megszúrom, de nem volt merszem. Kozmetikus pedig jobban értene hozzá, de jelenleg sajnos nincs időm. Magától nem múlik el?
2011. okt. 11. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Kozmetikus vagyok:),de elmúlik,ha van pattanás elleni ecsetelőd mondjuk teafaolajas.Ha nincs szerezz be 3%-os folyékony hidroén-peroxidot és ecseteld azzal.
2011. okt. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2011. okt. 12. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!